Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mégis mit tegyek? Kétségbe...

Mégis mit tegyek? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt megálmondtam ,hogy lesz egy párom. Az álmom annyiból állt ,hogy azzal a bizonyos férfival nagyon szerettük egymást aztán egy nap valami megváltozott benne és nem szeretett már többé. Az álmomban pedig ez úgy nyílvánult meg ,hogy a szüleim garázsában ült a haverjaival mezőgazdagási gépekkel körülvéve és én csak álltam velük szemben ők pedig a lehető legnagyobb gúnnyal nevettek rajtam. Hihetetlenül megalázó érzés volt és legbelül tudtam akkor ,hogy örökké szeretni fogom a férfit bárhogyan aláz meg és bárhogyan átver akkor is. Az arcát nem láttam és a nevetős rész után rögtön felébredtem.

Egy éve szerelmes lettem. Sose voltam eddig ilyen boldog még életemben. A párom mezőgazdasággal foglalkozik. Az apukám is kezd érdeklődni az üzlet iránt (dinnye meg ilyenek). A szezon alatt valami megváltozott benne. Eljár inni meg a haverjai írkálnak nekem meg szivatnak mint valami 15 éves srácok. Eddig nem foglalkoztam ezzel az álommal ,de most úgy érzem kezd valóra válni. Tudom ha ez megtörténik sose leszek boldog ,de otthagyni se vagyok képes bele is halnék. Lehet bolondság ,hogy egy álom miatt félek ,de ez más volt mint a többi álom. Belém vésődött. Bennem van tisztán minden még évek múlva is. Mihez kezdjek? Lehetséges ,hogd megálmodtam volna az életem?



2018. szept. 1. 20:01
 1/9 A kérdező kommentje:
*hogy
2018. szept. 1. 20:02
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagyok nagy álom szakértő, de szerintem ez egy jósló álom volt. Az hogy ez történt benne valószínű fel akarta hívni a figyelmed erre a félelmedre. Gondolom azért álmodhattad, hogy felkészülj életed ezen szakaszára és tudj változtatni. Talán ha már ez az állapot van akkor a félelmed helyet valami pozitívra kellene vinni a figyelmed. Szóval ne azon kattogj, hogy megaláznak hanem inkább az ellenkezőjén.
2018. szept. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Ez egy lehetséges vàltozata az életednek,ami arrafelé tart,amit az âlom mutatott neked.Mondhatni lehettél volna előrelàtóbb és elkerülhetted volna a mezőgazdàsz férfiakat.De nincs konkrét előre megírt sors.Mivel van esélyed a bajt kikerülni.Azt gondolom inkàbb óvakodnod kéne ettől a kapcsolattól és ezekről az emberektől amig nem késő.

Butasàg hogy nem lehetsz boldog màssal.Miért ne lehetnél?

2018. szept. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Lehetséges ,hogy úgy kéne értelmeznem ,hogy kerülnöm kéne a mezőgazdaságban dolgozó férfiakat.

Az érzés viszont olyan mintha az lenne a sorsom ,hogy akit szeretek soha nem fog viszont szeretni. Arca pedig azért nem volt a férfinak mert ő lehetne bárki?

Annyira kavarog a fejem nem tudom kiverni belőle ezt az álmot újból és újból eszembe jut.

2018. szept. 1. 21:03
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Ezotéria helyett inkább az életeddel kéne foglalkozni. A sajátoddal nem az álombeli. Ha nem tetszik ez a pasi, akkor állj tovább. Az álomban sem volt család meg gyerek. Biztos van ott még más mezőgazdász is.
2018. szept. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem kioktatást kértem hanem segítséget. Ha elolvastad volna amit írtam akkor tudnád ,hogy tetszik a 'pasi' nagyon is ,de kezdenek úgy alakulni a dolgok ahogyan megálmodtam.
2018. szept. 1. 21:20
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A jövő nem végleges mindig lehet rajta változtatni. Az álom felvázolt egy lehetséges esetet, amin el kell, hogy gondolkozz. Próbáld te is poénra venni a dolgot, ahogy ők csinálják. Vágj vissza nekik!
2018. szept. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Látok igazságot abban, amit előttem írtak.

Viszont szerintem is inkább arra kéne koncentrálnod, hogy mit tehetsz a kapcsolatotok érdekében. Azon agyalj inkább, vajon mitől változott meg a férfi. Beszélj vele, hogy ez neked mennyire rosszul esik, kérd meg, hogy ne poénkodjanak rajtad, mert ez neked fáj. Szeret még téged, veled képzeli a jövőt?

Ahelyett, hogy az álmon és egy lehetséges jövőképen kattognál, sokkal többet ér, ha az energiád a jelenbe és a problémák megoldására fordítod.

2018. szept. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett így egy évre rá?
2019. okt. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!