Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem vagyok az, de mégis ezt...

Nem vagyok az, de mégis ezt sugallja a környezetem, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Szóval, az a lényeg, hogy sokszor kapom meg, hogy meg kellene nézzen engem egy pszichológus ("barátoktól", családtól). Nem tudom miért gondolják, de már nagyon idegesít! Elismerem, van pár olyan szokásom, amit inkább eltörölne mindenki, de ahány ember annyi féle;

Egyáltalán nem félek semmitől, sem a haláltól se semmitől.

Nem nagyon barátkozom, igazából egyáltalán nem, de beszélgetni néha igen.

Rezzenéstelenül végig nézem ahogy valaki (itt természetesen videókra értem) felmetszi mélyen a karját, stb. DE!!! Ennek ellenére nem vagyok se őrült, se pszichopata, könyörgöm!



2018. ápr. 3. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a probléma? Az alapján alkossunk véleményt hogy dilis vagy-e, hogy végig tudsz nézni egy kar felvágást? :D
2018. ápr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szivesen meg ismernelek:D
2018. ápr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából annyira magam sem tudom. Mint mondtam, egyre többször kapom meg az "aberrált" és a "pszichopata" jelzőket, holott szerintem nem vagyok az. Néha túl hamar leszek ideges, nem szoktam félni, sírni, szomorú lenni, "beteges" az érdeklődési köröm és szeretem az embert inkább birtokolni mint egy tárgyat.Legalább is a nagyját úgy mondja más, de mint én mondtam, ettől ugye mêg nem vagyok pl "pszichopata"?
2018. ápr. 3. 17:29
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne úgy fogd fel ezt az egészet, mint valami büntetést. A pszichológus sokat tud segíteni, sok hasznod lehet belőle, ha elmész. Nem azért akarják, hogy elmenj, mert baj van veled, hanem azért, hogy minél jobb legyen neked. Egyáltalán nem szégyen pszichológushoz járni, ma ez már tök megszokott dolog, nem az "őrültek" járnak.
2018. ápr. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!