Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ilyet a halott...

Miért álmodtam ilyet a halott anyummal?

Figyelt kérdés

Elég fura álom volt, egész végig csak bantott engem benne, olyan gonosz volt az álmomba mintha nem is ő lett volna..álmomba aludtam és akkor elkezdett engem rázni,aztán nem mertem az álmomba egyedül aludni ezért átmentem mamához de ott is megtalált engem a szellem, aztán a mamám mondta,hogy össze kell valami zenélő dobozt törnöm és akkor vége lesz mindennek. Aztán felkeltem. Igazábol sok dologra nem emlékszem, de annyira ijesztő volt az álom, meg amikor felébredtem akkor is igy visszagondolva...

Lassan 2 éve hogy meghalt az anyum. Bocsánat ha hülyén írtam


2018. okt. 16. 12:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mert még mindig nem tudtad feldolgozni a halálát.


Fogadd részvétemet!

2018. okt. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de akkor az almomban miért bánt engem? Ez már a 2.ik alkalom hogy ilyet almodtam vele ://
2018. okt. 16. 13:31
 3/11 anonim ***** válasza:

Talán attól félsz hogy anyukád nem lenne büszke rád. Nem gondolkoztál ezen ? Hogy anyukád vajon haragudna e ezért, helyeselné e ezt a döntésed?

Lehet így jelenik meg az álmodban hogy ettől félsz,és ezert gonosznak látod és bánt téged . Szerintem nem is lehet feldolgozni , nem is fogja az ember soha csak megtanul élni vele .

Őszinte részvétem

2018. okt. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nemfélek semmitől ,igazából este azon gondolkodtam hogy érettségin ha angolból a családot húzom ki mit is fogok mondani...mert nekem keresztanyum kiskoromtól olyan mint a 2.anyum, lehet azért álmodtam ilyet, de lehet hülyeség csak..
2018. okt. 16. 13:47
 5/11 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok ...


Amikor édesapám elment, ugyanilyeneket álmodtam évekkel később, én sem értettem. Pedig remek volt a viszonyunk, semmi okom nem volt rá. Valószínűleg az agy valamit éppen feldolgoz a téma kapcsán.

2018. okt. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy te haragszol rá valamiért? Lehet azért, hogy meghalt?
2018. okt. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy gonosz.Inkàbb csak te érzékeled annak.Valószínű hogy esetleg próbàlja ilyenkor felvenni veled a kapcsolatot,csak nem jól sül el a kommunikàció.
2018. okt. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nemharagszok én rá...inkább ő haragudhatna rám, és hat igy elég rosszul akarja felvenni a kapcsolatot mert igy csak megijedek az álmomban.:/
2018. okt. 17. 14:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Ő valószínű nem anyukád volt..
2018. okt. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
En is arra gondoltam..
2018. okt. 20. 07:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!