Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ilyet a halott...

Miért álmodtam ilyet a halott anyummal?

Figyelt kérdés

Elég fura álom volt, egész végig csak bantott engem benne, olyan gonosz volt az álmomba mintha nem is ő lett volna..álmomba aludtam és akkor elkezdett engem rázni,aztán nem mertem az álmomba egyedül aludni ezért átmentem mamához de ott is megtalált engem a szellem, aztán a mamám mondta,hogy össze kell valami zenélő dobozt törnöm és akkor vége lesz mindennek. Aztán felkeltem. Igazábol sok dologra nem emlékszem, de annyira ijesztő volt az álom, meg amikor felébredtem akkor is igy visszagondolva...

Lassan 2 éve hogy meghalt az anyum. Bocsánat ha hülyén írtam


2018. okt. 16. 12:31
1 2
 11/11 anonim válasza:

Az apukám aki 4 éve meghalt gyakran feltűnik az álmaimban. Általában a jó szerepét tölti be, de vannak olyan alkalmak, főleg mostanában, amikor elfordul tőlem vagy üldöz, de a lényeg az, hogy mérges rám. Még amikor felvételiztem a 8 osztályos gimibe akkor ott volt az, hogy kérdeztek az apukámról és majdnem elsírtam magam.

Őszinte részvétem az anyukád miatt.

2018. okt. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!