Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megálmodtam egy sütireceptet,...

Megálmodtam egy sütireceptet, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Megálmodtam egy teljesen jó sütemény receptjét ( nem is volt hülyeség szerintem tök finom süti lett volna a hozzávalókból csak egy a bibi nem emlékszem a mennyiségre meg pár hozzávalóra. Hogyan derítsem ki?

2018. okt. 19. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Írd le a hozzávalókat, amikre emlekszel, segítünk megtippelni mi lehetett a többi.
2018. okt. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy akár pl kísérletezgethetsz is; de akár esetleg tényleg ez az ideírod és megtippelős is jó; én is megpróbálhatok segíteni kitalálni, habár én ritkán sütök.:)
2018. okt. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*Vagy pl érzésre, ösztönből , ilyen intuíciós ráhangolódással is lehet, hogy próbálsz ráérezni, miből mennyi kell bele; vagy pedig majd éjszaka arra koncentrálsz, hogy arról álmodsz, és elalvás előtt addig ismételgeted magadban, amíg bele nem alszol. Amúgy pl csukott szemmel megpróbálhatsz számot is magad elé képzelni, de ne te találd ki, ne te irányítsd , hanem csak várd meg, milyen kép úszik be; ilyenkor jó, ha nincsenek keresztben a végtagjaid; meg még érzésből is szórhatsz pl annyi cukrot bele, hogy szemre nagyjából mennyit gondolsz, menynit saccolsz, mennyit öntenél hozzá.
2018. okt. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na, kikevertél valamit? Esetleg beszéltél valami cukrász ismerőssel, vagy aki jártas ebben még?
2018. okt. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne kísérletezni, hátha sikerül! Milyen létező sütire hasonlít? Hogy nézett ki, miből készülhetett? Én elég jártas vagyok sütés-főzés terén, hátha sikerül összehozni belőle valamit.
2018. okt. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!