Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álmom?

Mit jelent ez az álmom?

Figyelt kérdés

Először a villamoson ültünk az osztályommal. Csapatokba voltunk sorolva, dumáltunk. Szobatársam volt a csapattársam és két fiú, akivel amugy én még nem is beszéltem, bár álmomban kimondottan jó kapcsolatunk volt.

Leszállva a villamosról négy percünk volt, hogy valamilyen módon ábrázoljuk a fizikai fájdalmat.

A mi csapatunkból én mentem ki magyarázni, mutogatni. Még egy rajzom is volt.

Az ut szélénél szoktak lenni azok a kör alakú fém valamik, amiknek nem tudom mi a neve, de olyan felnyithatós. Na egy ilyenből bújt ki a rajzomon a nyuszi, aki félig benne volt, félig kinn. Leskelődött, mígnem egy ember arra tartott, aki azt hiszem nem is vette őt észre majd fejberúgta a lábával. S ez volt az én fizikai fájdalom ábrázoló tervrajzom. Ezt el is mutogattam lépésre pontosan, közben nevettetett egy fiú osztálytársam, és poénkodott, pedig nem vagyok vele sem ilyen kozeli kapcsolatban.

Az álmomban mikor előadtam a fizikai fájdalmat úgy éreztem, hogy nincs semmi gond, felszabadultan éreztem magam, pedig az elmúlt időben az osztályom társaságában egyáltalan nem vagyok nagyon jó hangulatban.

Mt jelenthet ez az álom?



2018. okt. 20. 18:29
 1/2 anonim válasza:
Rebeka
2018. okt. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szeretnéd hogy elfogadjon, megértsen téged az osztályod (villamoson, osztályommal). Ez reménytelennek tűnik (csapatok), de a szobatársaddal és két fiúval szemben talán sikerül.

Ezért a zárkózottság (4) helyett fontosnak, sürgetőnek (perc) érzed a nyitottságot (ábrázoljuk a fájdalmat).

Tehát beszélni fogsz önmagadról (kimentem magyarázni, rajz).

Hogy félénk vagy (nyúl) félsz beszélni az érzéseidről (félig kibújni a csatornából), mert megalázhatnak a gondolataidért (fejbe rúgnak). Bár akad aki poénkodni fog rajtad. De megkönnyebbülsz.

2018. okt. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!