Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Néztem álomfejtő oldalakat, de rengeteg kulcsszóra nem találtam rá, így arra gondoltam, hogy itt kérek segítséget.

Álmomban a szüleim két órára elmentek itthonról és egyedül maradtam a 7 éves kishugommal. Kitaláltuk hogy megtanítom vezetni, de eltévedtünk. Hirtelen eltűnt a kocsi és a húgom is és egy teljesen átlagos, még sosem látott utcában ültem egy piros biciklin, amin volt pótkerék is, egy idős néni háza előtt. Az öregasszony ott állt a kapuban, a kerítés barna rácsos volt, a kapu szintén. Kijött mellette egy kenguru és egy lila macska. A macska elindult kaputól balra, amerre én is voltam fordulva, és folyton hátra nézett hogy követem-e. Elindultam utána, de a kenguru folyton meg akarta akadályozni hogy menjek. Egyszer csak eltűnt a pótkerék és sikerült kikerülnöm a kengurut. A lila macska felugrott a bicikli kosarába és mentünk egyenesen. Az utca végén hirtelen megjelent egy nagy fa kerítés, de olyan gyorsan mentünk hogy nem tudtunk megállni és belementünk a kerítésbe. Azonban a kerítés olyan volt mintha újságpapírból lett volna és átszakadtunk rajta. Egy erdő szélén voltunk és egy vadnyugati stílusú kocsmán kivül semmi nem volt ott. A kocsma verandájának lépcsőjéről egy szakállas cowboy jött le egy fiatal barna hajú cowboykalapos és kockás inget viselő lány társaságában és odajöttek hozzám. Azt mondták hogy menjek el innen, siessek. Én azt válaszoltam hogy haza kell jutnom mielőtt a szüleim hazaérnek, aztán megfordultam a biciklivel hogy visszamenjek a papír szerű kerítésen, ám az már nem volt ott. Erdő volt a helyén, tele kis színes rohangáló manókkal. Zöld, kék, rózsaszín, sárga és lila színűek voltak. Elkezdtem tekerni mint az őrült, és kikerülgetni őket, teljesen kétségbe estem, hogy még a hugomat is meg kell keresnem, és nem érek haza időben. Aztán rám nézett a lila macska, eltűnt a szőre és olyan csupasz macska lett lila bőrrel, kéken megvillant a szeme, és valamiért belém csapott a felismerés hogy az a húgom. Még jobban siettem hogy hazaérjünk, de sehogy se hogy kiérjünk az erdőből. Itt felébredtem.

Vajon mit jelenthet? Ennyire bonyolult álmom még nem volt, és olyan se, hogy ennyire megmaradjanak az emlékezetemben a részletek. Köszönöm a segítséget:)



2018. okt. 26. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! 1.Hát szerintem a macska az volt a rossz a kenguru pedig a jó. A kenguru miközben megakart akadályozni hogy elmenj a macskával(szerintem ez ártószellem volt) ami át akart vinni a túlvilágra. De te elmentél vele, de nem volt olyan erős hogy ott fogjon.2. Vagy a jövőt láttad hogy választanod kell majd valaki vagy valami között, tehát egy fontos döntés előtt fogsz állni.
2018. okt. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szüleid mikor (óra) a dolgukat intézik (2) és te a kishúgoddal vagy. Rájöttél (kitaláltuk), hogy nyitott az érzelmekre (megtanítom vezetni), amibe belebonyolódtatok (eltévedtünk). Tehát részletesen (helyszín váltás) lehetőség (bicikli) adódott a szexualitásra (piros) és kivoltál éhezve (pótkerék). Ez szemben állt a bölcs gondoskodással (idős néni háza). Ami útját állta (kapuban állt) és biztonságosan (barna) védte a vágyaid megvalósítását (rácsos kerítés). Ebből kifolyólag létrejött egy érzelmi ellentét (kenguru) és a kihívó (lila) szexualitás (macska). Ez hatott az érzelmeidre (balra indult), ami neked is fontos (arra voltál fordulva) és provokált (követed-e). Félredobtad a kétségeidet (kenguru) és a vágyakozást (pótkerék) és cselekedtél (elindultam). Csak a szex számított jól beindultál a nagy akadályokat (nagy fa kerítés) könnyen (újságpapír) leküzdötted. Elvesztetted a fejed (erdő széle) felszabadult (vadnyugat), vidám, családias (kocsma) voltál. Igazi férfinak (szakállas cowboy) érezted magad és a húgod kiegyensúlyozott (barna haj), lendületes, energikus (fiatal), helyén van az esze (kockás ing) és szexi kisugárzású (cowboy kalap). A helyzetet veszélyesnek látod (menjetek el innen, siessetek). Vissza akarsz zökkenni (haza akarsz jutni). <Lelki oldalatok a táj, tudatos oldalatok a néző.> Az erdő a tudatalatti, ki nem mondott világodat jelképezi. Gondolatok (manók) cikáznak a fejedben, melyeket nehéz elhessegetned elfogadás (zöld), alkalmazkodás (kék), kaland (rózsaszín), nyugtalanság (sárga), büszkeség (lila). Nagyon zavar, hogy a húgodról van szó (belém csapott a felismerés). Menekülsz, félsz (siettem, hogy hazaérjünk).
2018. okt. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!