Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Téves ébredése volt már itt...

Téves ébredése volt már itt valakinek? Valami nagyon furcsa dolgot tapasztaltam. Mitől van ez? Tapasztalt esetleg valaki hasonlót?

Figyelt kérdés

Téves ébredés alatt azt értem, mikor álmodban felébredsz, kiszálsz az ágyból és ugyan úgy néz ki a lakás a családtagok és még érzel is mellé. Csinállod a dogaidat, beszélgetsz, aztán egyszer csak valami furcsa dolog történik, valami nagyon nem oda illő, és akkor rájösz, hogy még mindig álmodsz.


Engem ez egy kicsit összezavart pár napra és azt is leírom, hogy miért. Ezek a téves ébredések kb. fél éve kezdődtek.

Pár hete volt egy balesetem,mikor magamhoz tértem a kórházban órákon át figyeltem a testemet a környezetemet, őszinte leszek,nem teljesen voltam benne biztos, hogy csak egy álomban vagyok vagy a balesetem valós volt és ébren vagyok, még az is eszembe jutott, hogy lehet, hogy meghaltam. Nem ér kinevetni.


2018. nov. 2. 19:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Volt már jó pár ilyen, de csak egy olyanra emlékszem ami nagyon bennem maradt.

Az kb 1 éve történt. Akkor épp arra ébredtem fel hogy csörög a telefonom, felvettem és a főnököm hívott hogy tudja hogy délutános vagyok, de S.O.S. bekell mennem mert a délelőttösök túl kevesen vannak, és sürgős a munka, ráadásul mondta hogy úgy menjek be hogy 12 óráznom kell reggel 8 órától este 8 óráig, így adott időt arra hogy elmenjek boltba kajáért meg minden. Akkor épp felöltöztem, de a furcsa az volt hogy éreztem az illatokat, a meleget, azt is éreztem ahogyan beülök az autóba, meg elindulok. Arra is amikor beléptem a boltba, megéreztem a friss pékárú illatát, beszélgettem a helyes pénztáros csajjal akibe akkor bele voltam zúgva. Aztán amikor beértem a munkahelyemre a főnököm odarohan hogy miért mentem be. Akkor elmagyaráztam hogy éppen ő hívott fel, hogy jöjjek be. Erre ő mondta hogy igen, de nem hitte hogy tényleg befogok menni. Aztán a kezembe nyomot egy ollót amivel le akartam vágni a nyelvemet és arra ébredtem fel teljesen hogy baromira fáj a nyelvem. Akkor jöttem rá hogy csak álmodtam és ráharaptam. Ez baromi pocsék volt.

2018. nov. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Igen, néhány hónapja történt ilyen. De nem is akármilyen.


Arra ébredtem, hogy valami zaj van a konyhában. (Nem ritka az ilyen, főleg hajnaltájt szoktam pattogni az összenyomott PET-palackok, egész hangosan. Már nem foglalkozom vele, eleinte viszont nem értettem, mi zajonghat). Szóval felébredtem, belebújtam a papucsomba, és kicsoszogtam a konyhába.


Fény szűrődött ki a spájzból. Ez nagyon nem tetszett, mert mindig leoltom.


Éreztem, ahogy bénul le a kezem, pedig attól tartottam, betörő lesz, és talán még védekeznem is kell. Ekkor ébredtem fel, és jöttem rá, hogy ez csak álom volt...


Nem baj, biztos, ami biztos: felkeltem, bebújtam a papucsomba, kicsoszogtam a konyhába. Nem értettem, miért szédülök, furcsán kába voltam. Alig tudtam egyenesen járni.


És ekkor ébredtem fel ténylegesen, immár "harmadszorra" - de ekkor vitán felül éreztem, hogy ébren vagyok. Nem mentem ki a konyhába. :)

2018. nov. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Metionin ***** válasza:
Szerintem ez nem vicces hanem ijesztő. Nekem volt hogy 9 ilyen álomból álomba ébredésem volt egymás után és komolyan féltem hogy sosem lesz vége. Akkor ugyanezt csináltam mint t kérdező, figyeltem, számoltam az ujjaimat és bizonyítékokat kerestem hogy ez nem a 10. álom.
2018. nov. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Lehet ilyenkor testen kìvüli élmény is.Màs dimenziót is érzékelhetünk.
2018. nov. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

#6 Én az egyik bolygón jártam álmomban egyszer, de nem volt túl szép látvány. :)


#9 Én édesapám halála előtt egy nappal rosszul lettem, gondoltam lefekszem picit pihenni, akkor azt viszont éberen láttam. A nagy feketeségben egy csontváz jelent meg, ami úgy nézett ki mint egy röntgen felvétel az emberről annyi különbséggel, hogy ezüstfehéren világított és csillogott. Mozgott, belehajolt az arcomba,persze annyira megijedtem, hogy kiugrottam az ágyból. Másnap mikor lefeküdtem este megint ezt láttam és még édesapám arcát, ahogy elkezdett megnyúlni és elmosódni az egész feje az arcvonásai. Másnap reggel kaptam a hírt, hogy meghalt az éjszaka. Senki sem számított rá,hirtelen távozott,este lefeküdt aludni és örökre elaludt.

A Petőfi vers nagyon szép! :) Sosem találkoztam még vele és köszönöm! Látom Petőfi is tudott az élet virágáról és az életfáról is. Egyébként Jung könyveit sem olvastam még soha,de pótolni fogom.


13# Te jó ég még a négy is sok belőle és igen tényleg nem vicces, mert összezavar nagyon. Én is megszámoltam az ujjaimat és még a lábujjaimat is mikor a kórházban feküdtem, mert egyszer álmomban 9 ujj volt egy kezemen. :) Akkor ott az álmomban ezt nagyon viccesnek találtam.


Írok még nektek egy érdekes téves ébredésemet és örülnék, ha megírnátok, hogy esetleg ti kaptatok e már fenyegetést vagy támadást úgy, hogy éreztétek az ütést, rúgást.

Felébredtem(persze álmomban)ültem az ágyon egy darabig, hallottam a zenét( amire elaludtam) és a zenében valami nem stimmelt, nagyon lassan nyújtottan szólt és valami hörgés volt benne. Gondoltam lekapcsolom a zenét, hogy halljam, honnan jön a hörgés, nem tudtam lekapcsolni erre kihúztam a fülest a fülemből, de a zene is ment tovább meg a hörgés is. Ahogy ott néztem a fülest a kezemben akkor jöttem rá, hogy hoppá ez megint egy álom. Kimentem a lakásból, egy darabig a sötétben sétálgattam, a zene halkult és egyre tisztábban hallottam, hogy mit mond a hang. Szó szerint ezeket momdta : Mit keresel itt! Takarodj innen,nem veheted el tőlem, ez az enyém! Megöllek! Itt már nagyon halk volt a zene, kinyitottam egy ajtót bementem egy házba a sötétből, rengetegen voltak bent mindenkit kiengedtem és magamra csuktam az ajtót.

Már annyira közeli volt a hang, hogy az arcomon éreztem a lehelletét, rájöttem, hogy ott áll mellettem, de nem láttam, pedig bent a házban világos volt. Őszinte leszek, nem vagyok egy félős nő, de akkor azt éreztem, hogy kevés vagyok egyedül hozzá valami iszonyatos erőt éreztem benne és életemben először éreztem igazi félelmet álmomban. Kimentem, hátha találok segítséget, de nem találtam senkit így hát vissza mentem a házba. Egyébként egyfolytában kaptam a fenyegetést egész végig beszélt hozzám és akkor megláttam, nem volt teste, sem arca egy hatalmas szürkés fekete energiamező volt. Megtámadott az a valami, de nem bírtam vele, nagyon megütött iszonyatos fájdalmat éreztem, aztán valahogy ellöktem magamtól és elkezdtem kifelé szaladni Mielőtt kimentem az ajtón felvettem valamit a padlórol, de nem tudom mi volt az csak a kezemet láttam, hogy felmarkolom és mikor kinyitottam az ajtót ez a valami utolért, megint megütött, azt hittem szétszakad a testem. Kiugrottam az ajtón és becsaptam magam mögött. Azonnal felültem az ágyon sajnos a valóságban is éreztem a fájdalmat, de aztán elmúlt hamar.

40 múltam, de nekem ennyire durva álmom még soha nem volt.

2018. nov. 3. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!