Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthet? (kérlek,...

Ez mit jelenthet? (kérlek, normi válaszokat! )

Figyelt kérdés

Ritkán emlékszem az álmaimra, de ez konkrétan megmaradt.Egy lépcsőházból mentem volna aki az utcára, amikor nyöszörgés ütötte meg a fülemet. Ahogy jobban füleltem, rájöttem hogy ez baba-nyöszörgés. Hirtelen a szemeteskukáknál találtam magam , ahol egy nő meg egy férfi állt. Azonnal bevillant, hogy ezek az elmebetegek a gyereküket tették bele a kukába. Segíteni akartam a picinek, de nem engedték.

Utána az utcán voltam, és lázasan akartam telefonálni, de nem tudtam, mert le volt merülve a telefonom...rohangáltam össze-vissza.

Borzasztó rossz érzés volt akkor....:S Akartam segíteni a picinek , de felriadtam :S

Nagyon durva álom....

Mit jelenthet ??


2010. jún. 25. 13:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem terhes vagy! A neve pedig legyen Erzsi!
2010. jún. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

egyelek meg....ne legyen inkább Babi néni?

Kicsit idősebb vagyok ehhez, bármily meglepő én tényleg a miért-et keresem?

2010. jún. 25. 13:39
 3/17 anonim ***** válasza:
39%
Óóóó ne már ez így már nem is izgalmas... Na de vegyük elő mit tanultunk irodalom órán. A lépcsőház egy szűk tér ami leginkább az aktuális érzelmi világodat tükrözte ami tehát arra utal, hogy mostanában nem érzed magad túl jól. Viszont amikor végre boldog vagy (kilépsz az utcára) történik mindig valami (gyereksírás), ami megzavarja a nyugalmad ami ellen te magad nem tudsz semmit csinálni. A szemeteskuka természetesen a barátodat/férjedet jelképezi akit régen egy nő illetve egy férfi zaklatott egy "gyerekkel" vagyis a te problémáddal. Magyarul a te problémád nagyon nagy hatással van a férjedre is de ezt te is tudod de nem tudsz ellene semmit tenni. Szóval terhes vagy! Tudtam én! Mondtam már, hogy a megszakítás nem védekezés! Szóval a neve legyen Karcsi!
2010. jún. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Gondolom nem is sejted, hogy ha normálisan válaszolsz , akkor talán még jó irányba mutató válaszokat is adhatsz...

A terhesség ugyan nem talált, de köszi a tippet! :)

2010. jún. 25. 13:52
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Semmiség mindig örülök hogy segíthettem, de most már átadom a szót olyannak aki tudja mit beszél :)
2010. jún. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez jut eszembe az álmodról:Van egy álom vagy terv,ami nagyon fontos számodra.Ezt a tervet vagy te szeretnéd nagyon megvalósítani,vagy idősebbektől(például szülők)várnád,hogy támogassanak benne.De valakik megakadályoznak,lehet,hogy pont maguk a szüleid azok (vagy más,kívülálló személyek),akik megtagadják a támogatást,mert ők nem látják fontosnak,hogy ez a te bizonyos "dédelgetett"álmod megvalósuljon.

Ez összezavar téged és kimerít,nem tudod,honnan kérhetnél segítséget.


Én erre következtetek az álmod szimbólumaiból.

2010. jún. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

hááát....pont ennek az inverze lenne a jobb megfogalmazás, hogy félek valamitől, amit nem akarok igazán...

De azért hasznos a válaszod, mert ilyenformán az álom kezd valamit jelenteni nekem....

2010. jún. 25. 14:03
 8/17 anonim ***** válasza:

13:47-es !

Most jól megleptél!Az elején azt hittem,na itt van valaki,aki sokkal jobb megfejtést írt az álomra ,mint én,milyen ügyes!Mert tényleg jól kezdted!Aztán jött a csalódás,hogy csak hülyéskedtél :(

2010. jún. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Én is így voltam ezzel....azt hittem , hogy ez igen, most aztán jókor írtam, mert lesz egy jó válaszom...:)

(Lehet hogyha nem ilyen cinikusan válaszolna még egész jó mondanivalója lehetne...de mondjuk az ő dolga...)

Sok a kis unatkozó tini itt, akik beírnak mindenféle hü.lyeséget, valahol meg tudom érteni.

2010. jún. 25. 14:08
 10/17 anonim ***** válasza:

Igen,kicsit elhamarkodtam a választ,pontosítok:Nem a te gyereked (nem a te terved),idősebb személyeké(ezt továbbra is fenntartom).Erről a tevről sokat hallasz,ez számodra kellemetlen("nyöszörgés").

Ez még olyan gondolatot is kelt bennem,hogy valami eleve "halálra ítélt",lehetetlen ötletről volna szó,amit még az is elvetendőnek tart,aki kitalálta.Te mégis próbálsz segíteni,ahogy tőled telik,de elég behatároltak a lehetőségeid,tanácstalan vagy.


Nos,ez a ,másik verzióm.Így jobban közelít a valósághoz?Attól tartok,nem tudok többet hozzáfűzni.

2010. jún. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!