Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyors válaszokat kérlek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyors válaszokat kérlek. Nagyon fontos. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy így nem akar velem lenni:/ De még adott egy utolsó esélyt és én félek bármit is csinálni, mert akkor elhagy és azt én nem akarom:/ Nagyon szeretem őt, most is csak rá gondolok, bárcsak ott lehetnék most vele, de voltak veszekedések, pl tegnap is. És rosszakat mondott rám amik nagyon rosszul estek, de én akkor is szeretem őt. Mit csináljak, hogy jobb legyek? Meg sokat kérdezek és ezzel idegesítem őt, pedig nem akarom, én csak...na mindegy. Remélem velem lesz amíg a földön van élet. Imádom őt, ő a legédesebb. Mit tegyek? Normális választ írjatok...kérlek.
2011. aug. 29. 16:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hogy így??? Ez az egész tök értelmetlen!
2011. aug. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ebből az égegyadta világon semmit nem lehet kihámozni.
2011. aug. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit akar az az "így". De én nem hiszem, hogy ebből bármi jó is kisülhet. Sakkban tart, és kényelmes megoldás, hogy ott vagy. Persze biztos szeret valahol, de... Tényleg megéri szenvedni? Állandóan szorongani, hogy mikor teszel valamit, ami miatt eldob...
2011. aug. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az így, hogy amilyen vagyok, féltékeny voltam nagyon meg tényleg sokat kérdeztem tőle, hova ment mit csinált:/ És nem kellett volna...de azt mondta szeret, de amiket mondott rám, nem estek jól, látni akarom őt. Szerintetek majd elhív valahova? Vagy most a veszekedés miatt nem?
2011. aug. 29. 16:56
 5/12 A kérdező kommentje:
De én csak attól szenvedek, hogy hiányzik nekem nagyon:/ Persze, nem akarom hogy kényszerből találkozzunk, csak meg én erőltettem, hanem mert ő is akarja.
2011. aug. 29. 17:00
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég idegesítő lehetsz. Vegyél vissza az iramból és hagyd, hogy ő pedálozzon kicsit.
2011. aug. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ember, szedd már össze magad!! Kétségbeesve írkálsz itt totál össze-vissza, az ég szerelmére, szedd össze magad mert ez olyan mint egy filmben a szerencsétlen hapi akit kivágott a szupermodell, szuperkényes liba barátnője, a pasi meg csak nyavalyog és isteníti a libát.


Bocsánat, de ez jutott eszembe arról ahogyan teljesen kikészülve hadoválsz itt mindenfélét. Legalább addig juss el hogy nem ilyen kétségbeesve, hanem tárgyilagosan írj,ne úgy mint aki mindjárt felköti magát mert megsértődött rá élete szuperszerelme...

2011. aug. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja, és még az sem derült ki milyen nemű vagy, annyira össze-vissza írsz.
2011. aug. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Így már érthetőbb. A barátod/barátnőd helyében én is szakítanék, a féltékenység lealacsonyító az elszenvedő fél számára ha jogtalan, és alapból kinek kell egy olyan ember, aki állandóan a nyakában liheg?

" Mit csináljak, hogy jobb legyek?"

Talán ne legyél féltékeny... Meg talán nem fórumokon kéne összefüggéstelenül sipítózni, hanem leülni egy nagyot beszélgetni kiteregetve minden kártyát, hogy akkor most mi merre meddig.

2011. aug. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 14-15?
2011. aug. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!