Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok ilyeneket?

Miért álmodok ilyeneket?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam ,hogy egyik barátom nálunk aludt,és kimentünk még így estefelé,az udvarunk végén ottvolt egy szép téglaház,egyik ismerősömé volt,nemtudom , hogy került oda,megyünk a hátsó kapun,és Apám ránkszól , hogy ilyen későn ne nagykn menjünk már ki,aztán végülis visszamentünk és felmentem a szobába -->és Apa ott volt egy matracon rajta egy nagy takaró és alatta egy lány,aki egy olyan lány volt aki nagyon közel áll vagy állt a szívemhez,és az dugta.Kérdeztem a lánytól ,higy ez mi volt azt mondja csaj egy emlék<-- És hirtelen álomugrág és mentem egy másik településre,ahol nagy szaltókat csinálta.,de ennyi,utána úsztam,de ezek nem lényegesek,inkább ezek a ninja ugrások arra vannak sztm , hogy nagyon szeretem a Narutot,az úszás meg, hogy rég voltam strandon.

Egy másik álomban meg egy kirándulás félén voltunk ahol volt egy--> lány aki tavaly a barátnőm volt,csak az álmomban máshogy hívták,de ugyanúgy nézett ki,és Apám a mosókonyhában/ fürdőszobában megdugta őt is.<--

Aztán álmomban,mondom é is megyek dugni már erre kinevet a lány és valahogy az álom nem akart úgy menni ahogy.

Miért álmodok ilyeneket,ne essék tévedés Apukám egy nagyon jó ember,sose dugná meg a barátnőm vagy a lány barátom.



2018. júl. 24. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
(Félsz hogy) a szüleid belemásznak a privát szférátokba.
2018. júl. 25. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hmm,nemhinném,eddig se nagyon másztak bele,ennek szerintem más oka lehet.
2018. júl. 25. 12:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor párkapcsolati problémára utalhat.Lehet nem nagy csak kínos jellegű.
2018. júl. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pl,hogy felpróbáltam egy kotont,de irritálta a ------ ,és....lehet a kotonnal volt a baj? Engem idegeített,meg szorított,de aztan mégse,ah,vagy en voltam bena mikor próbáltam?
2018. júl. 26. 00:20
 5/5 anonim ***** válasza:
#4: Tökmindegy, hogy te voltal- e bena, egy kellemetlen emlek, vagy "kudarcélmény", ami esetleg magyarazat lehet az álmaidra.
2018. júl. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!