Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehet, hogy hosszú lessz, de...

Lehet, hogy hosszú lessz, de szerném, hogy többet tudjatok az előzményekről. Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A szüleim elváltak mikor kicsi voltam. Apum nem volt minta apa.

Sokszor mikor láthatás volt nem jött hozzám,mondva nekem,hogy bocsi kicsim de elfelejtettelek, ekkor voltam 10 - éves. Mikor nála voltam hétvégén sokszor másnál hagyott,hogy elmehessen horgászni stb...

Azóta felnőttem és családom van. Anyukám sajnos időközben elhunyt. Apummal nem tartom a kapcsolatot,vagyis ő nem tartja velem,se az unokájával. Van egy felesége pár éve,ő mondta neki,hogy vagy ő vagy én,mert nem kedvel. Apum őt választotta.

Volt egy olyan álmom,hogy abban a faluban voltam ahol apum él, tél volt,és többször megcsúsztam a jeges járdán. Arra jött 2 férfi,az egyik apum volt,bár már láthatóan öregebb,de ő volt. A másik férfi meg kérdezte,hogy segíthet e, én megköszöntem és elfogadtam a segítségét. Felsegített a jeges járdán.

Megkérdezte,hogy itt lakom e,vagy csak látogatóban vegyok e itt ?!

Én mondtam neki,hogy apukámhoz jöttem látogatóba.

Mondta a férfi,hogy mondjam meg,hogy ki az,és ő segít mert szinte mindekit ismer a faluban,én mondtam neki,hogy ott áll maga mögött.

Közbe kinyújtottam a kezem a férfi felé,és bemutatkoztam. Mikor ki mondtam a nevem,akkor apum rám nézett,és láttam a tekintetében,hogy csak akkor ismert fel. Miért lehet ez az álom ?

Előre is köszönöm a válaszokat,és további szép estét.


2018. nov. 22. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Beszéltél màr vele komolyabban? Elmondtad ami nyomaszt vele kapcsolatban?

Az àlmod arra utalhat, ridegnek érzed a hozzààllàsàt.És nehezen éred el őt.

De talàn nincs minden veszve.Az àlom vége viszonylag pozitív.Van remény,hogy felismerje hogy hibàzott, ràjöjjőn,hogy a lànya vagy,akivel illene törődnie.De ehhez még idő kell.Te kerested őt rendszeresen? Tudja hogy hiànyolod?

2018. nov. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia. Igen tudja.

Szerintem már nincs rá esély. :(

Az elmúlt pár évben,próbáltam vele felvenni a kapcsolatot, üzentem az általam ismert barátaival, unokatestvéremmel....

Küldtem neki képet a kisfiamról amit az óvodában csináltak. Vissza küldte egy olyan levéllel,hogy neki ez a kép nem kell. Az elmúlt 9 - évben egyszer hívott fel,és akkor se azt mondta,hogy apa vagyok, vagy hasonló.... azt mondta,hogy szia .... P.... vagyok. A nevét mondta,mintha nem is a lánya lennék.

Szerintem azért álmodhattam ezt,és már nem elösször,mert akármilyen csak apum,és hiányzik. Én kiskoromban nagyon szerettem és ragaszkodtam hozzá.

2018. nov. 23. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!