Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet? ( hosszú lett,...

Mit jelenthet? ( hosszú lett, de kérlek olvasd végig )

Figyelt kérdés
Egyik éjszaka ( talán egy-két hete ) elég furcsát álmodtam. Az elejére nem emlékszem. Azt tudom, hogy repültem, de nem tudtam irányítani magamat, aztán zuhanni kezdtem, de végül nem ütöttem meg magamat. A házunk déli oldalán értem földet, és a ház falába két kijelző volt beépítve. Az egyik ( az első ) 4.9-et mutatott, a második pedig 0.0-t. Egy hang a fejemben azt mondogatta, hogy koncentrálnak nagyon erősen a 4.9-es számra. Én koncentrálni kezdtem, és ekkor a második kijelző egyre nagyobb értéket mutatott. Amikor a másodikon 4.8 volt már nagyon fájt a fejem, de még tovább erőltetem, és amikor mindkét kijelzőn a 4.9-es szám volt, valami nagyon furcsát éreztem és megint repülni kezdtem, viszont most már tudtam irányítani magamat, és olyan értésem volt, mintha mindig is tudtam volna repülni, mintha...nem tudom hogy mondjam... Mintha ez már nagyon régóta bennem lett volna, és a repülés is annyira természetes volt. Ezután felébredtem. Másnak is voltak már furcsa álmai? ( Kérlek ne nézzetek hülyének, és ha lehet csak olyanok válaszoljanak, akik értenek hozzá. Akik csak gúnyolódnom akarnak azok kíméljenek meg tőle. Előre is köszönöm a válaszokat.)

#álom #jelentés #Álomfrjtés
2017. máj. 9. 15:42
 1/2 A kérdező kommentje:
* akik csak gúnyolódni akarnak azok kíméljenek meg tőle
2017. máj. 9. 15:45
 2/2 thoomas26 ***** válasza:

Azt jelentheti, hogy életél meg mostanság olyat, ami egy megoldandó feladat volt az életedben, s először nem akart menni. Aztán hogy végül mégis sikerült, az kellett hozzá, hogy egy kicsit komolyabban vedd a dolgot, kicsit jobban rákoncentrálj. Próbáld összevetni, volt-e az életedben nemrég valami hasonló, s ne felejtsd el, az álmok sokszor szimbolikusan üzennek.


A tudat alattidban (ahonnan az álmok is merítenek), benne vannak azok az emlékek is, amikor az életek között voltál. Így a repülés, mint olyan, a test nélküli létezésed emlékéből táplálkozhat. Kicsit olyan, mintha leszületésedkor még esetlenül szállnál alá, s miután tudatosan odafigyelsz, rákoncentrálsz az életedre, s haladnak tova az évek a számlálón, s a végén, halálod után már tudatosan repülsz tovább. Ez persze csak érdekességképpen egy allegória volt, a lehetséges jelentését a válaszom elején írtam.

2017. máj. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!