Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ti ismeritek a hiedelmet,...

Ti ismeritek a hiedelmet, miszerint ha valakinek elmeseljük az álmunkat, nem válik valóra?

Figyelt kérdés

2019. jan. 10. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt hallottam, ha valaki rosszat álmodik, akkor azt el kell mondani, hogy ne váljék valóra!
2019. jan. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Akkor jol tettem, hogy elmeseltem anyamnak, az almomat, miszerint felgyult a hajam :D akkor nem valik valora remelem
2019. jan. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem feltétlenül tudja megállni a helyét. Például valaki pont akkor kapja meg az adott biciklit, ha elmondja valakinek. Én amúgy nem hiszek ebben, hogyha elmeséljük valakinek, az kizáró ok a megkapására. Viszont az tmondták, hogy 'akarom'-ot felejtsük el, mert ez valami ilyen kozmikus , vagy univerzumi alapelv, egy ilyen princípium, vagy mi; hogy ha valamit 'akarunk', azt nem kapjuk meg; v elvesződik. Valaki más meg azt mondta, hogy a hiszem-remélem-szeretném -et is felejtsük el. Hogy pl helyette javasolta a kétségem sincs afelől, hogy méltó vagyok rá.
2019. jan. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem azt állítottam hogy így van, csak annyit mondtam, hogy én így tudom. Szövegértelmezés gyermekeim..szövegértelmezés!!
2019. jan. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"Nem azt állítottam hogy így van, csak annyit mondtam, hogy én így tudom. Szövegértelmezés gyermekeim..szövegértelmezés!!" Most akkor kire haragszol?:) Haragszol valakire?:) Honnan veszed; hogy általánosan jellemző, hogy mindenki elolvassa a megelőző kommenteket , mielőtt kommentelne?:) Vagy rádírt esetleg valaki ezzel a kérdéssel kapcsolatban privátban valami csúnyát?:) Ha így van, ne is törődj vele:) Örüljön magának, és kész:) Meg én pl sokszor csinálom azt, hogy egyszerre megnyitok vagy 20 kérdést, és akkor úgy válaszolgatok. Nagyon ritkán szoktam én egyébként szerintem más válaszokat előre elolvasni. És tehát van olyan is, hogy megnyitom a kérdést, és akkor amíg pl a többi tizen X-re válaszolok, addig a többi kérdésre is érkeznek válaszok:) De ez nem baj, ez így tök jó, hogy többen is hozzászólnak a kérdésekhez:) Mindenki más-más tapasztalatokat hoz; más meglátásokat; más észrevételeket tud hozzáadni, hozzáfűzni:):)
2019. jan. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem a válaszadó válaszára kell reagálni, ba xátok meg!!!! A kérdezőnek kell válaszolni, már ha van saját önálló véleményetek, vagy valami tudásotok a kérdéssel kapcsolatban! Kötekedni könnyű, mutassatok fel valamit először, utána kötözködjetek! Csak azt szeretném, ha minden idióta békén hagyna! A kérdezőnek válaszoljatok, ne nekem! Fel lehet ezt fogni???
2019. jan. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, haragszok a ketteskére, gúnyolódást érzek a szavaiból! Az idióta!
2019. jan. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ismerem. Egy barátom mondja mindig mikor elmeselem neki az álmom. Szerintem csak ilyen babona féleség.
2019. jan. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, és letojom.
2019. jan. 15. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!