Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
(Aki nem hisz ebben/nekem az kérem ne kommenteljen a kérdés alá. Ha pedig mégis megteszi azt figyelmem kívül hagyom. Köszönöm) Néhány éve szószerint jósló álmaim vannak. Körülbelül 10 évesen volt.először.(de lehetséges, hogy előtte is, csak nem emlékszem rá, vagy elkerülte a figyelmemet.) Az álmomban történő dolgok ekkor sokkal valósabbak. Az elsőben szereplő, egyszerű történet rögtön ébredés után megtörtént. Itt az álom: Anyám felkiabál a szobámba: Kicsim! Ébresztő, mindjártbpalacsintát sütünk.- Én kikelek az ágyból, lecammogok és leülök a TVén előtt lévő kanapéra. Nyár van, a nővérem kint van a teraszon. Anyám mégegyszer megszólal: Na Csenge?(a nővérem) Akkor sütsz palacsintát?-Ennyi volt az álom. Utána felébrettem. Furcsáltam, hogy egy ilyen átlagos álomra így emlékszem. Hirtelen meghallom Anya hangját ahogy felkiabálja azt, amit az álomban is. Lemegyek, ugyanoda leülök és minden ugyanúgy megtörténik. De azóta több is volt. Viszont akkora időkülömbség volt az álom és a megtörténése között, hogy nem sejthettem, hogy az álom jósló. Az egyik legemlékezetesebb az volt, hogy: Egy sötétebb házban kis, fekete ruhás emberek elől, akik meg akarnak ölni, menekülünk a családommal. A házból sosem lépünk ki. Mindíg ugyan abban a szobában húzódunk meg. Ez a lényege az álomnak. Nagyon sokszor viszatért. Ezt is olyan 10 éves körül álmodtam. Ekkoriban nem is sejthettem, hogy építkezni fogunk. Egy éve költöztünk be az újjá épült házunkba. De egy évig albérletben laktunk. Én szeretek az álmaimról gondolkodni. Már nem is hoztam fel ezt az álmot, de egyszercsak rájöttem, (az albérletben laktunk ekkor még) hogy az a ház, amiben átmenetileg élünk, az pontosan olyan, mint az álmomban szereplő ház. Minden bútor, a ház elrendezése. Teljesen ugyan az. Szörnyű kínlódás volt egy évig ott lakni. Ez lehet az, hogy a halál elől menekülve sem hagytuknel az álmomban. De nagyon megilyedtem, mert nem tudtam, hogy kik lesznek azok, akik az álomban meg akartak ölni. Féltem, hogy az még hátra van. Mostmár ugye nem ott lakunk és rá is jöttem, hogy mit jelképeztek a fekete ruhás emberkék. Az építkezés miatt nagyon feszült hangulat volt. A szüleim majdnem ekváltak. A család majdnem szétszakadt. Ez akarta "megölni" a családban lévő békét. Azóta is volt már többször olyan álmom ami később megtörtént. Egyik álmomról sem tudhatoü, hogy meg fog e történni. De félek, hogy mi lesz, ha egyszer megálmodom valaki halálát?? Vagy valami más rossz dolgot? Nem rég a saját halálomat álmodtam meg. Szerintetek tényleg az vár rám, vagy a halál csak jelképként van benne? A válaszokat(hasznosakat) előre is köszönöm és bocsi ha fogalmazási vagy helyesírási hibát találtok!

2019. jan. 13. 00:42
 1/2 anonim válasza:
Nem gondoltál még arra h felkeresel egy ilyenhez értő embert? Nekem van pár ismerősöm akik szintén megálmodják a jövőt. Érdekes és érdemes az ilyennel foglalkozni hiszen sok jelentésük lehet. Van amikor a valóságot látják álmukban viszont van amikor csak képletesen szimbólumokkal. Én a helyedben foglalkoznék az ilyennel és úgymond fejleszteném ezt a képességet.
2019. jan. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyilvan nem fogod elolvasni ankritikus valaszokat... dehogynem.

Ezt most en megjosolom neked.


Ilyen almai mindenkinek vannak aztan kesobb bele lehet magyarazni hogy egy tenyleges tortenesrol szolt...

Ennek oka egyszeru: az almokban is a vilagbol osszerakott tortenesek vannak, aztan a valo vilagban is tortennek dolgok. Jo esellyel egybevagnak majd elobb utobb meg ha csak erintolegesen is, utana majd jol bele lehet magyarazni...

2019. jan. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!