Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van benne minden álmomba...

Miért van benne minden álmomban? Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés
Az utobbi 2 hétben minden este álmodom. Mindig utazok(általában vonattal) mindig meg is érkezek egy gyönyörű helyre de ez mindig más. Ahol mint jó turista eszek vendéglők én én járom a helyet. Mindig van valami amit még kell azon a helyen csinálnom. Egy fajta harc vagy küldetés de ezek mindig sikerülnek. Valamimt össze futok az eggyik fiú osztálytársammal (kakire soha nem gondoltam úgy hogy teszik) mindig csak pár szót szól hozzám amire általában én is rövid választ adok.Ez a való életben is így van. Nem tudom miért van ez az álom de mintha a tudat alattim űzenni akarna, mert minden este ugyan az az álom. Az álomoknem gyötörnek vagy okoznak jó élményt. Minden álom mindig ugyan olyan csak más helyen játszódik, dolgom van. Ha valaki tud álmot fejteni az segíthetne. Köszönöm előre is. 17/l

2019. jan. 18. 02:20
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Ezotéria kategória.
2019. jan. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet vmi az eletedben, amit meg kell oldanod, lelkileg fel kell dolgoznod, fejlodnod kell, azaz valtozasban vagy, tartasz valahonnan valahova. ( ezt jelentheti az utatas. Az, h mindig ugyanoda mesz, arra utalhat h nehezen v egyaltalan nem haladsz a celod fele, ami lehet h szukseges volna, de egyelore teged nem zavar). Az ismeros szemely megjelenese szimbolizalhat vmifele allandosagot vagy azt h nehezen fogadod a valtozast.

Utazas :

[link]

Ismeros, barat:

[link]

2019. jan. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!