Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szellem lehet a házamban?

Szellem lehet a házamban?

Figyelt kérdés
Már kb. 2 hónapja nem tudom magam rendesen kialudni. Állandoán rémálmaim vannak és ha felkelek nem emlékszek semmire. A barátom mindig azt mondja hogy minden éjjel sikítozok és van hogy valamit motyogok is. Felszokott ébreszteni és azt mondja hogy felszoktam ébredni de 1perc után el is alszok...sajnos erre sem szoktam emlékezni. Lehetséges, hogy szellem van a házban?

2019. jan. 20. 11:28
 1/5 anonim válasza:
20%
Nem hiszem, hogy szellem okozná, inkább valami belső szorongásod.
2019. jan. 21. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Hát figyelj! Fáratabban kelsz reggel mint amikor lefeküdtél aludni?

Szemed fehérje tényleg fehér vagy inkább sárgás fehér?

Ezek utalnak elhalt lelkekre.

2019. jan. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2-vel értek egyet, azzal a módosítással, hogy ez sokkal inkább démonra utal, mint szellemre. Nem akarlak ijesztgetni, de nap közben nem vagy mostanában a szokottnál fáradtabb, rosszkedvű, levert ilyesmi? Mert ha igen akkor nagyon valószínű, hogy démon van a dologban. Ez esetben pedig papot és médiumot kell hívni, a pap szentelje meg a házat, a médium pedig tisztítsa meg a házat, űzze ki a démont.
2019. jan. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A médiumok démonokkal foglalkozik.

A látók, értők nem.

Egyébként tuti nem démon ezek elhalt emberi lelkekre utal.

Ha felkeresése az Árkádia Fényei Egyházat remek papok vannak akik ilyenekkel foglalkoznak.

100%-os sikerrel.

De ha a 3.kommentelőnek van még is igaza akkor azt is megoldják. Nagyon profik! :)

2019. jan. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hívj papot ! Házszentelőt kell tartani azonnal. Az elűldözi a sátánt a pokolba
2019. jan. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!