Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges, hogy szellemek...

Lehetséges, hogy szellemek laknak a házamban?

Figyelt kérdés
Nagyon félek,mivel minden éjjel 12 és 2 óra között rendszeresen leesik egy könyv vagy egy bármi,amit a konyhában,a pulton hagyok..és még egy csomó furcsa dolog történik,például a tv magától kikapcsol,úgy,hogy nincs ilyen kikapcsolóidő beállítva és egyedül lakok a lakásban és senki sem tudja kikapcsolni.Hogyan tudom megtudni legalább 50% -ban ,hogy vannak-e valami furcsa lények a lakásban,és hogyan "írtsam" ki őket? :)

2014. júl. 12. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán ne foglalkozz ilyenekkel! bármi olyan apróság történhetett amire nem is gondolnál...!
2014. júl. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Örülj neki, legalább nem vagy egyedül.De ha nem tetszik a társaságod, kérjél tőlük lakbért.
2014. júl. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell feltétlen szellemre gondolni:)

De ha Te így érzed,akkor javaslom hogy kamerázd be a konyha azon részét,ahonnan jól látható a pult,így meg tudod nézni hogy mi is történik valójában:)

(A Tv szerintem csak elektronikai hiba miatt kapcsolt ki)

Ha pedig tényleg szellem,akkor idézd meg és kérdezd meg hogy mit szeretne:) Ha nem akar neked ártani,akkor nem kell elküldeni mert nincsen félnivalód:) Ha ártó (gonosz) szellem,akkor el kell küldened:| Írjál privátba ha gondolod és tudok segíteni ezzel kapcsolatban:);)

2014. júl. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem vegyél egy kutyát, megvédene. :-)
2014. júl. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kutya is jó ötlet,de szerintem azért mindenféleképpen kamerázd is be ;)
2014. júl. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A TV nálunk is állandóan kikapcsol , mert el van romolva -.-"
2014. aug. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kutyát beszereztem ^_^ Nagyon jó,imádom meg minden! De gyakran ugat a konyhában :)Lehet hogy egy kicsit a félelmeim uralkodnak bennem :) De köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 19. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!