Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudatos álommal létre lehet...

Tudatos álommal létre lehet hozni egy álombéli barátnőt?

Figyelt kérdés
Végső elkeseredésemben már nem látok más megoldást. 17/f
2019. jan. 20. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Hehe.

Lassan már én is megkrealom álmomban a számomra tökéletes pasit.

Amúgy miért, mi a baj a lányokkal? Írj privit, elcseveghetnenk. 16l

2019. jan. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Inkább ne tedd. Onnan már nehéz a visszaút a valós nőkhöz.
2019. jan. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Amikor először próbálkoztam tudatos álmodással (kábé veled egyidős lehettem), akkor az egyik első dolog volt, amit megcsináltam az álmomban, hogy megkerestem a csajt, aki akkor tetszett, és khm... :)

Tholey könyvéből vettem a módszert: benyitottam egy ajtón, és koncentráltam, hogy ott legyen a csaj, és hát ott volt.

2019. jan. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Csiri bu csiri bá , nyalhatod a nem létező pinnnnát 😅😅
2019. jan. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan, mint egy fantázia, csak értelemszerűen realisztikusabb. :)

Amúgy az álomban minden karakter a te tudatos kivetülése, szóval lényegében olyan barátnőt nem tudsz létrehozni, aki tőled független. Ez az egyetlen baj ezzel. Viszont szórakozásnak jó.

2019. jan. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En évek ota ezt csinalom

Jobb is mint igazi novel

2019. jan. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy olvastam több helyen, hogy új embert nem kreál az agyunk, mindenki aki szerepel az álmainkban, azt már láttuk a valóságban életünk során. Mégha nem is emlékszünk rá tudatosan, a tudatalattinkban ott rejtőzik minden arc, akikkel valaha akár egy szót is váltottunk, vagy megnéztünk. Őket használja az elménk álmodáskor.

Aztán lehet, hogy szándékosan ezt felül lehet írni. Bár mindenképp egyszerűbb lenne valós személyt a barátnődként megálmodni. Azért biztosan van valaki, aki megfelelne. Ha más nem, Emma Stone.

2019. jan. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!