Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam hogy halott az...

Hercegno69 kérdése:

Azt álmodtam hogy halott az egyik barátnőm. Mit jelent?

Figyelt kérdés

Álmomban hirtelen egy emlékhelynél voltam, elsőnek közönyösen néztem nem éreztem semmit,de tudtam, hogy valami ismerősét. Utána megláttam a barátnőmmel közös képüket megláttam és "eszembe jutott, hogy meghalt. Láttam az egész" múltat" amikor megtudtam, hogy meghalt. Nagyon rossz érzés volt, álmomban sokáig sírtam miatta és amikor felkelltem akkor is..

Pedig ő még él, és régóta nem beszéltünk.



2019. jan. 24. 08:07
 1/3 anonim válasza:
Biztos nagyon hianyoznak a kozosen toltott idok...
2019. jan. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

változást jelent a halál.

azzal kapcsolatban van/lesz változás amit az a barátnőd képvisel neked.

Valamilyen érzés lefordul a barátnőd alakjára.

Mi jut eszedbe róla első gondolatra? és megint és megint!


Nem fog senki meghalni ne aggódj.

2019. jan. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Róla mindig a boldogság és az öröm jut eszembe. :) Nagyon pozitív lány és vicces. Jó érzés egyszerűen rá gondolni.


Amúgy, nagyon sajnálom, hogy ennyire zagyván írtam a kérdést, de ébredés után került fel nem sokkal és még nagyon zaklatott voltam az álom miatt. :) ment mindenkinek a zöld kéz.

2019. jan. 26. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!