Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a visszatérő...

Mit jelenthet ez a visszatérő álom?

Figyelt kérdés

Nem igazán foglalkoztam eddig az álmaimmal, de mostanában 3x is hasonlót álmodtam.

Mindegyik álmomban az albérletemben egy plusz ajtó szerepelt, ami vagy a szomszédba vagy a lépcsőházba nyílt.

Engem nagyon zavart ez a plusz ajtó, mert folyton azt éreztem, hogy bárki bármikor bejöhet sőt be is jön!

Az első álmomban az álombeli szomszédom tudott átjönni a félszobába és próbáltam megakadályozni pl bútorokkal, de ez a szomszéd a valóságban nem is a szomszédom, szóval totál más emberek laktak az álmomban.

A másik kettőnél az ajtó a lépcsőházba nyílt a hálószobámból, ami a valóságban lehetetlen lenne, mert a szomszédba nyílna. Na és itt is attól féltem, hogy bárki bejöhet, főleg mert nem volt rajta tolóajtó, ami nagyon zavart, mert így csak egy zár volt rajta és a tegnapi álmomban be is jött egy fiatal srác, aki nem akart elmenni és baromira zavart, hogy ott van.


Egyébként normális bejárati ajtók vannak az álmaimban. Ha ez számít valamit.


Szerintetek ez mit jelenthet?



2019. febr. 25. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá, de lehet túlságosan zárkózott vagy. Egyszer próbálj meg beszélgetni velük! Amugy én álmodtam hasonlót. Mikor felébredek olyan furán,nyomasztóan érzem magam
2019. febr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

kikkel beszélgessek?

Az álmomban lévő emberek nem itt laknak, nem ismerem őket, azt sem tudom, hogy léteznek-e :D

2019. febr. 25. 22:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg,h miért jöttek be a lakásba.

De te inkább a szekrényt tologatod... Hallod. :D

2019. febr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
remélem ez ironia volt, ha nem akkor: ez egy álom, nem igazán tudom irányitani... nyilván a való életben máshogy cselekednék.
2019. febr. 25. 23:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Tanuld meg az tudatos álmodást
2019. febr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az életedben(albérlet) változásra(plusz ajtó) van szükséged. De félsz mások véleményétől(szomszéd), és bizonytalan vagy a kimenetelében(lépcsőház). Mert alapból ki vagy téve mások zaklatásának(szomszéd átjön). Amiért színészkedned kell(megakadályozni, bútorokkal).

A bizonytalanság(lépcsőház) miatt, depresszióra(tolózárra) hajlasz. Az ok fiatalkori emlék(be jött egy fiatal srác). Ami nem hagy nyugodni(nem akart elmenni).

2019. febr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi a magyarázatot!

Ez eléggé beleillik az életembe!

2019. febr. 27. 21:11
 8/8 A kérdező kommentje:

azóta megint volt egy hasonló.


Szintén az albérletünkben játszódott az álom, de volt erkélyünk és ott volt az a bizonyos 2. ajtó, viszont a földszinten laktunk vagy legalábbis be tudtak mászkálni emberek az utcáról.

2019. márc. 25. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!