Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az elhunyt édesapámmal álmodta...

Az elhunyt édesapámmal álmodtam, mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Édesapám egy gyermeke voltam nagyon erős volt a kapcsolatunk, sajnos 2014-ben elhunyt, mai napig gyakran gondolok rá, igyekszem a szép dolgokra emlékezni,de néha annyira fáj a hiánya,hogy elsírom magam.


Nem szoktam vele álmodni,de tegnap sikerült,azt álmodtam,hogy ül az ágy szélén és fáradt volt,nem akart az anyával közös ágyban elaludni. Odamentem hozzá és azt mondtam: Gyere apa aludj az én ágyamban rád fér a pihenés, majd segítettem felállni neki végig rám támaszkodott amíg átértünk a szobámba, ahol lefektettem őt.


Nem szólt semmit egészen addig, gyengén megfogta a kezem és láttam egy apró mosolyt az arcán és csak annyit szólt gyenge hangon,hogy köszönöm majd elaludt.


Mit jelenthet ez? Eléggé stresszes az életem mostanság,választások előtt állok talán ezzel szeretett volna jelezni nekem valamit?


Köszönöm a válaszokat előre is.

26/L


2018. szept. 3. 06:53
 1/1 thoomas26 ***** válasza:
100%

Szia!


Nem könnyű megállapítani, amikor egy eltávozott szerettünkkel álmodunk, hogy valóban ő jelenik meg benne, vagy csak a képzeletünk kreálja. Mindkettő ugyanúgy elképzelhető.


Apukádnak eljött az ideje, az az időpont, amit a lelke leszületés előtt vállalt, s ha neked is eljön, akkor újra találkozni fogsz vele, ő lesz egy egyik lélek, aki várni fog téged a szellemvilág kapujában.


Amiket leírtál, az alapján mégis inkább az tűnik valószínűnek, hogy nem apukád jelent meg az álmaidban, hanem az általad említett stresszes időszak miatti lelki folyamataid öltöttek ilyen formán testet - tehát álmod a képzeleted szüleménye volt.

2018. szept. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!