Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az elhunyt családtagjaim...

Az elhunyt családtagjaim jelentek meg az álmomban, még olyanok is akiket nem is ismertem (csak képről), ez mit jelenthet? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az elhunyt családtagjaim gyülekeztek (annak az iskolának az udvarán ahonnét most ballagtam el) és beszélgettek az élőkkel, mindenki boldog volt. Arra emlékszem legjobban, hogy a nagymamám jött oda hozzám nevetve, és megölelt. Sokszor kérdeztem tőle hogy "Ugye tudod ki vagyok? Megismersz?" és bólintott. Sajnos itt lett vége az álomnak.

A nagymamám kb. 3 éve halt meg, sose álmodtam még vele, és nem is gondoltam/beszéltem róla mostanában. Nagyon jó volt megint látni. Ez mit jelenthet?



2018. aug. 31. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
én egy olyan ősömmel találkoztam akit a család nem ismer. pecséteslevelet küldött nekem címezve a régből, cirádás írással, névvel fotóval vagy rajz...inkább fotó, de az a tipikus kezdetleges...a neve és az alap "családi jellegzetes arcvonáásokkal" se valós votónk, se nem fotó, és a családfát se vezettük le addig. ezen kívül még volt pát tárgy is de azok nemm maradtak meg csal hogy László volt és a családnevet y-nnal írta (de az megvan). nekem azt mondták valamit, vagy valamiért engem választott a családból, v 7. íz, v (a kedvenc) hm, érdekes...lehet neked is valami hasonló dolog van a felmenőiddel
2018. szept. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 thoomas26 ***** válasza:
100%

Elhunyt szeretteink sok féle módon igyekezhetnek bizonyos esetekben jelezni nekünk, kommunikálni velünk. Az álom egy megváltozott tudatállapot, melyben a legtöbb ember fogékonyabb a szellemi világ észlelésére, ezért sok esetben ezt a terepet választják.

Ugyanakkor a képzeletünk is kreálhatja azt az álmot, melyben egy elhunyt családtagunkat, ismerősünket látjuk.


Nehéz tehát megítélni, hogy az álmodat csak a fantáziád szülte, vagy valóban eltávozott szeretteid látogattak ily módon meg - mindegyik elképzelhető.


Az időzítés azonban nyilván nem véletlen. Ha az előbbi, akkor csak szeretted volna, ha mindannyian ott vannak a ballagásodon, ha az utóbbi, akkor ők szerettek volna ott lenni, s így tudatták veled.

2018. szept. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
thomas26 köszönöm, nekem hasznos volt (a #1 )
2018. szept. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Sose voltam olyan ember aki nagyon hisz az ilyen "kommunikációban", de ilyen tényleg sosem történt velem. Elég mélyponton vagyok mostanában, szóval bármi is volt ez, legyen egy az agyam által kreált álom, vagy egy érdekes "üzenet" a nagymamámtól, nagyon boldoggá tett. :)
2018. szept. 2. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!