Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az hogy az...

Mit jelenthet az hogy az álmaimban néha benne van az a gyerek, akivel mostanában barátkozni próbálok? 14/F

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy sokat jelent számodra, sokat gondolkodsz rajta.
2010. júl. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hála a Jóistennek,hogy van még a világon értelmes 14 éves srác.Ilyenkor olyan boldog vagyok,hogy nem fog a mi fajtánk kihalni.Manapság egy veled egy időstől nagyon ritka az,hogy "gyerek" vagyis nem egyenlő "suna" és barátkozni vagyis nem" "meghúzni vagy szúrni".Remélem ilyen normális maradsz és nem fogsz meghülyülni gimiben.Tényleg nagy örömet szereztél most nekem.

Amúgy az álmod valóban arra utal,amit első írt.Sokat agyalsz rajta napközben valószínűleg.És nagyon remélem az a "gyerek" is értelmes,nem valami menő nehézfiúnak titulált seggdugó.

2010. júl. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Zabszem ment a seggedbe utolsó ?:D Ettől függetlenül jól leírták az előttem lévők.
2010. júl. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Parancsolsz szívem????
2010. júl. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16:11 sztem a kérdező nem lányról beszél hanem fiúról :D
2010. júl. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudom,hogy nem lányról beszélt,de akkor leírom úgy,hogy értsétek:

Jó,hogy végre egy 14 éves nem olyan kérdést tett fel,hogy "szerinted,hogy tudnám ezt a sunát megdugni,vagy lehet-e terhes a csajom...."

Így érthető?Meg kell tanulnom alacsonyabb színvonalon is gondolkodni...

2010. júl. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

utolsónak: nem menj alacsonyabbra, mert legyőznek a tapasztalatukkal ;)

válasznak: fenti hsz-ek elmondták mi a lényeg, fontos neked és lehet egyre többet is vagytok együtt. nekem is van ilyen :) illetve már egyre kevésbé, de azért előfordul.

2010. aug. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!