Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy lehet a tudatos álmot...

Hogy lehet a tudatos álmot "megtanulni"?

Figyelt kérdés

Hogy lehet úgy álmodni, hogy tudod, hogy álmodsz, és az van benne, amit te akarsz?

Amikor én álmodok, a legnagyobb baromságra sem tudom, hogy álmodok. Csak ha felkeltem...


2010. júl. 3. 13:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
60%

Hát, ezt nem értem minek. Szerintem nagyon rossz. Inkább szeretek álmodni. Sajnos mostanában magamtól elkezdtek tudatos álmaim jönni. De nem értem...

A valóságot nem érzed álomnak, tehát ez az órás dolgot sehgysem értem. Hogy lehetne a valóságot megkérdőjelezni? Akkor sokkal tisztább, világosabb minden és annyira egyértelmű. Az álmodás pedig ködös. Meg irányíthatatlan! Hogy nézzek az órára? Milyen órára? Még sohasem álmodtam órával. Az álom meg csak úgy elsodor, nem úgy vna, hogy eldöntöm és kész.

Na szóval, ilyen a természetem, hogy mindent megkérdőjelezek (ez azért ennél kicsit bonyolultabb, de a lényeg benne van) és már annyira ilyenné vált a természetem, hogy az álmomat is megkérdőjelezem. Nem fogadok el semmit, amíg alaposan át nem gondoltam. Az álmokban is, ha például valami hihetetlent látok... Hm.

Ezt a kérdést én írtam ki:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__979248-s..

13/L

2010. júl. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Kérdést már többször láttam és elolvastam.

2010. júl. 5. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!