Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet, hogy egy olyan...

Mit jelenthet, hogy egy olyan pasasrol almodok akit nem ismerek es meg nem lattam a valosagban es az exem is benne van egy pillanatra?

Figyelt kérdés
A párommal nem szexelünk vagyis eleg ritkán mig ő megelégszik a havi eggyel en a heti minimum egyet igenylem. Dolgozunk faradtak vagyunk de meg fiatalok. 2,5 eve vagyunk egyutt es kb 3 honap utan osszekoltoztunk. sokat vitatkoztunk ami miatt tavaly tavasszal szakitottam de szeretem ot igy kibekultunk. Most viszont ugyan az a helyzet nem szexelunk es eleg sok a vita. Megszunt az elozo munkahelyem ezert most nincs munkam ez igazabol egy honapja durvan hogy igy van es igazabol ez a fo problema hiaba teszek meg barmit hogy legyen masik, maskor szinte csak az olembe hullottak a valaszok. Most viszont azt almondtsm hogy mentunk a baratnommel az utcan es szembe velunk atjott a zebran az exem vegig kovettem szemmel (megcsalt azert lett vege) es epp egy csajjal talalkozott... aztan bementunk viccbol egy nagyon draga es hires ruhaszalonba ahol nezelodtunk es egy nagyon helyes pasas volt a biztonsagior. Amikor a baratnom elment ruhatprobalni mi elvonultunk es egymasnak estunk pedig az almomban is megvolt a jelenlegi parom is. Mikor felebredtem azt gondoltam hogy barcsak almodnek meg vele. Ez mit jelenthet?

2019. márc. 21. 21:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet azèrt álmodod ezt mert a tudatalattid vagyis a lelked legmèlyèn tudod hogy nem szereted őt igazán ès ígypróbál a tudatalattid jelezni neked hogy lèpned kell jobra vagy balra. Ezzel nem azt èrtem hogy szakíts vele csak üj le hejeszkedj kènyelembe ès gondold át mit szeretnèl igazából ha kell meditálj kicsit.Ami az idegen fèrfit illeti nem igaz az hogy az èletbe nem láttad egyszer se ,az álmokba csak olyan emberek jelennek meg akikel mindig vagy legalább egyszer láttál. Lehet hogy őt is láttad egyszer csak átsiklott a szemed rajta.
2019. márc. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!