Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van aki szokott "találkozni"...

Van aki szokott "találkozni" álmában elhunyt szerettével?

Figyelt kérdés
Különösnek (de persze jó és megnyugtató ), hogy ha már nagyon kivagyok, akkor éjjel álmomban találkozunk párommal....elég érdekesek ezek az álmok, tartalmukat tekintve is. Sokszor egy egy konkrét üzenet számomra. De volt hogy többen álmodtunk róla ugyanazon éjjel ugyanolyan környezetben....mintha az elménk vagy nem.is tudom éjjel találkozottvolna egy helye. Azért elég különösnek tartom...mindannyian hiszünk egy másik síkon való létezésben.
2019. ápr. 7. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szoktam igen. És az az érdekes, hogy mindig a régi egészséges állapotában, pedig évekig súlyos beteg volt.
2019. ápr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen en is, ugyanakkor szinte minden álmomban szólt hogy meg fog halni....nem tudom ezt miért. Lehet mert annyira képtelen vagyok feldolgozni?!
2019. ápr. 7. 12:09
 3/7 Miss Endzsi ***** válasza:
Én is találkoztam, de egészséges állapotában, még lába is megvolt, pedig réges rég amputálták.
2019. ápr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak hasonló élményem, különösen a bátyámmal kapcsolatban, aki hat éve halt meg rákban, 45 évesen... Én is mindig egészséges állapotában álmodom vele és legtöbbször olyankor, amikor valami konfliktus/ krízishelyzet van az életemben. Ő, mint hogyha segíteni akarna, mint hogyha meg akarná beszélni velem azt, hogy mi a teendő, mit tanácsol... nagyon furcsa, de tulajdonképpen jóleső érzés 🤔
2019. ápr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hozzám is mindig akkor jön, mikor "nagy a baj", teljesen magam alatt vagyok....volt olyan, hogy álmomban el is magyarázta, hogy én oda nem mehetek ahol van (2 kiskorúm van), de jó helyen vannak egy bizonyos Á-val....(kórházi betegtárs, nem tudom azóta mi van azzal a fiúval). Érdekes ez. Teljesen olyan mintha ilyenkor a lelkünk találkozna.
2019. ápr. 8. 13:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy éve halt meg anyukám. Sokszor álmodom róla. Semmi üzenetet nem vélek felfedezni.

Gyakran a temetése a fő szál, de úgy, hogy él.

2019. ápr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, és álmomban is tudom, hogy halott, de nem vagyok szomorú, nagyon örülök a viszontlátásnak.
2019. ápr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!