Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom? 16/l

Mit jelenthet ez az álom? 16/l

Figyelt kérdés
van egy fiú aki már nyolc hónapja nagyon tetszik, és mostanában elég sokat is álmodok vele. De ez az egy álom nagyon fura volt. Azt álmodtam, hogy volt valamilyen karácsonyi előadás, amin hat kisjézus volt, és ő volt az egyik és valamiért be volt fújva narancssárgás-barnás festékkel ( mert néger kisjézus voltxd) és mikor vége volt a darabnak én törölgettem le az arcáról a festéket egy zsebkendővel.

2019. máj. 5. 14:10
 1/4 anonim válasza:

Szia az állmoknak nem mindig van jelentésük persze sokszor van de nem lehet be bizonyitani

Szóval az nagy okosok oda fent ugy tartják hogy az állom egy biztonsági szelep és amit nap közben vagy egyáltalán nem tudsz feldolgozni azok jönnek elő

és a másik ilyen feltételezés az pedig az (szerintem ez lesz a te esetedben is) hogy ha valamit nagyon szeretnél az meg jelenik az álmodban te estedben ez pedig a fiu

2019. máj. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
Remélem tudod ,hogy aza mondás hogy ha valakire lefekvés előtt gondolunk az veled fog álmodni
2019. máj. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Az életedben fontos szerepet játszik a szeretet(karácsonyi előadás). Várod a megváltót, aki gondoskodik rólad(hat kisjézus). Ezt a szerepet a fiúra szeretnéd ráhúzni(ő volt az egyik). Szeretnéd, ha ő lenne az életed értelme(narancssárgás) és ő jelentené a biztonságot(barna), de bánatodra(zsebkendő) ez nem a valóság(törölgettem le a festéket).
2019. máj. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

negyedik. Ezeket honnan találod ki????

narancssrága az életed értelme és a többi?????

2019. máj. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!