Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért lebeghet ez a szemem...

Miért lebeghet ez a szemem előtt? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! A következő pár sor után remélem tudunk együtt filozofálni mit is jelenthet ez. Sokszor mikor becsukom a szemem magam előtt látok egy össze görnyedt szána-szét csoffadt embert. Majd felvillan egy afféle sértetlen érintetlen bőrű hófehér pufi lény. Mindig amikor megjelennek a szemem előtt ugyanúgy néznek ki mint mindig amikor látom "őket". Körülbelül másfél éve hetente havonta egyszer kétszer bevillan ez a kép bármitől függetlenül. Lehet, hogy nem jelent semmit csak az agyam furcsa szüleménye de azért érdekel hátha valaki kívül álló szemmel tudna valamit érdekeset mondani mit fejt meg belőle. Előre is köszönöm ha valaki vette a fáradságot és elolvasta! :)

2019. máj. 5. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez azt jelenti hogy egy patkány vagy.
2019. máj. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A leírásodból nem egyértelmű, hogy mindezt alvó állapotban, álomban „látod”, álmodod, vagy pedig napközben, éber állapotban (is) vannak látomásaid (az „egyszer kétszer bevillan ez a kép bármitől függetlenül” erre utal)


Ha nappal, éber állapotban látsz ilyen dolgokat, akkor mindenképpen el kellene menned pszichiátriára és elmondani a jelenséget, amit tapasztalsz: a természetfeletti dolgokban hívőként is a legnagyobb jóindulattal mondom ezt. Egyes pszichiátriai betegségek okozhatnak hasonló tüneteket, fontos lenne ezeket szakember segítségével kizárni, nem pedig a képek rejtett értelmét kutatni.

2019. máj. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak értékelem a magas intelligenciáját.

A második válaszolónak: Általában lefekvés előtt mikor behunyom a szemem napközben nem igazán, bocsi a béna fogalmazásért.

2019. máj. 6. 18:57
 4/5 anonim ***** válasza:

a gyakori biztosan van jelentősége, bár engem a lény jobban érdekel

ha úgy van hogy lefekvés után alvás elött

akkor próbáldki meditációban megkérdezni tőlük, a mibenlétüket, mert mindkét tudat állapot alfában van, csak a meditációban tudatosan cselekedhetsz...

én a Silva féle agykontrollal kezdtem....


mennyire vagy őszinte magaddal vagy a világgal, lehet a személyiséged két véglete, vagy az álarcaid...angyal-ördög, jó-rossz stb.

kedves második válaszoló, igazából mely pszihológiai tünetre gondolt

mert nekem a kérdéseimre a válaszok lehunyt szemmel képekben álomszerüen bevillan

2019. máj. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 3. válaszolónak a hasznos tanácsokat. A silva felé agykontrollal milyen tapasztalataid vannak érdekel minden hiszen jártas vagy már a dologban.
2019. máj. 7. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!