Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha álmomban...

Mit jelent, ha álmomban elvesztettem a cipőm?

Figyelt kérdés

Egy esős nap volt, én még a suliban voltam, és észrevettem, hogy nagyon hideg van... aztán kiderült, hogy nincs a lábamon a cipő nagyjából már 20 perce. Elindultunk (a legjobb barátommal) megkeresni, de egy jó ideig nem találtuk, és az én zoknim egyre inkább sárosodott. Utána rájötünk, hogy hol hagytam, és vére felhehettem a cipőmet.



Lehet, hogy ennek nincs túl sok jelentősége, de azért egy kicsit érdekel... A válaszokat előre is köszi.



2019. máj. 12. 07:33
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A cipő jót jelent. Viszont a suli, az eső, a barát meg a zokni... Ez így együtt azt jelenti, hogy nem te nyered meg a lottófőnyereményt a jövő héten se, úgyhogy lehet tovább gályázni. :)
2019. máj. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Éjjel valóban hűvös volt és esett az eső. Lelökhetted a takarót, kilóghatott a lábad a takaró alól.


Észrevetted a hideget, az agyad tovább akart pihenni, tehát hogy ne ébredj fel az orrodnál vezetve kitalálta nincs rajtad cipő, ha megnézed többször hosszan, mereven, nem csak futólag rápillantasz, felébredsz. Tehát elindultál a cipő keresésére, valószínűleg a cipő azért lett meg, mert időközben a lábadat a takaróaláhúztad.

2019. máj. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szeretetre vágytál(esős nap). A suliban magányosnak érezted magad(hideg van). Ezért sajnáltattad magad(nincs cipő), mert sürgősen(perc) szükséged van egy nagy segítségre(20). A "legjobb barátod" ezért baráti szándékkal(elindultunk) próbált a kedvedben járni(keresni), de nehezen ment neki(jó ideig nem találtuk) számodra egyre kínosabb volt a helyzet, alig bírtál magaddal(zokni sárosodott). De sikerült az akció(rájöttünk..) és visszanyerted a méltóságodat(felvehettem a cipőm).
2019. máj. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Szeretetre vágytál(esős nap)..."

Tegyük fel, hogy ezeket jelenti. Jó. És? Akkor mi van? Ha semmi, akkor bármilyen magyarázat kitalálható, mindenkinek a saját fantáziája szerint.

2019. máj. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A sírásra is szokták mondani, hogy hullik az eső. Az eső megakadályoz, hogy kimenj a szabadba ezért érzed a kiszolgáltatottságot a természeti erők által. Mikor esik az eső, ilyenkor kénytelen vagy a lelkeddel, vágyaiddal önmagaddal foglalkozni. Hát a szeretetre vágyás azért került a fejtésbe, mert a magányt a hideg jelképezi. Álomfejtéskor a jelképek hatással vannak egymásra. Ezért nincs konkrét jelentése az adott szimbólumnak. Ha csak annyit mond valaki, hogy esővel álmodott, akkor nem lehet rájönni a valódi jelentésére. Az álmot egyen kell látni.
2019. máj. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!