Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Munkárol álmodom, miért?

Munkárol álmodom, miért?

Figyelt kérdés
2 hónapja dologozok a jelenlegi munkahelyemen, és már számtalanszor előfordult az hogy izzadtságig nyomom a melót álmomban.. Pakolom a gyárba a terméket be a gépbe és kifelé.. És a legjobb benne hogy szinte egész végig úgymond félàlomban és hiába csak úgy 1-2 óraval később jövök rá hogy, fas*nak dolgozok még az álmaimban is, ezután felkelek és nem tudok aludni. Jelenleg is ez történt velem.. Délutános vagyok felkeltem az "àlommelóból" kb fél 1 kor... Azóta forgolodok és most vettem rá magam hogy utánna nézzek a neten hogy mi a tököm van velem.. Szerencsére nem mindennapos de hetente minimum 2x előfordul vagy többször. Mit tudok csinálni? Szerintem én ma nem alszok hátha kibirom a holnapi melót,aztán egy jót alszok remélhetőleg.

2019. máj. 28. 04:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet sok kávét iszol. Szükséged van valami szellemi tevékenységre. Próbálj tanulni, olvasgatni értelmesen beszélgetni másokkal. Túl egyhangú, monoton az életed azért álmodsz munkával.
2019. máj. 28. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem iszok kávét, se energiaitalt. Lehetséges az egyhangúság bár kétlem. Mindig elvagyok, nem egyedül lakom. Ha unatkozok is felmegyek számítógépen pár haverral játszunk kicsit.
2019. máj. 28. 05:13
 3/6 Maltodextrin ***** válasza:

Nem tudsz kikapcsolni teljesen. Képletesen szólva hazaviszed magaddal a melót.


Hétvégéken vagy amikor vezesd le a stresszt úgy ahogy neked jól esik.

2019. máj. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Alain Delon ***** válasza:
Utálod a munkádat, csak nem vallod be magadnak.
2019. máj. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nehéz és stresszes a munkád, nem tudsz kikapcsolni.Munkát kéne váltanod, mert belebetegszel.
2019. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az tény hogy nehéz, de jól fizet legalább, nem szeretnék más melót keresni mert ennyi pénzt sehol se adnak.
2019. máj. 29. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!