Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Éber álom, forgolódás. Tudom,...

Éber álom, forgolódás. Tudom, hogy álmodom, de mégsem pihek közben. Van itt valaki ilyen helyzetben? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Mar tobb, mint egy hete ezzel kuzdok. Viszonylag konnyen elalszom, aztan egesz ejjel legalabb hatszor magamhoz terek, észlelem, hogy megfordulok, emlekszem is ra. Mikor visszaaludnek, jonnek az almok. Munkaval almodok, hogy amit egesz nap csinaltam, mit ronthattam el. Vagy, hogy az irodaban vagyok, allandoan a szamitogepet latom almomban, es a munkahelyi dolgokat. Ezek az almok miatt ejjel zaklatott leszek, egyre feluletesebb lesz a pihenesem, van, hogy szorongok is emiatt.

Eszlelem, hogy almodom, sot azt is, hogy aludnom kene rendesen, es van, hogy tudom iranyitani az alom tortenetet. Ez eleinte jo dolognak tunt, de amiota a munkaval almodom nem tetszik.

Mit tehetnek? Nem tud ejjel kikapcsolni az agyam. Volt mar valaki ilyen helyzetben? Koszi a valaszokat!



#stressz #álom #rossz alvás #munkáról álmodni #elégtelen alvás
2014. nov. 28. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ebben az időjárási frontokkal teli időben másnál is előfordul.
2014. nov. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg, lehet, hogy segít

https://www.youtube.com/watch?v=k3504u5IKOk

2014. nov. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy sikeres ez életedben ?A munkahelyi teljesítményeddel meg vagy elégedve?
2014. nov. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, igen. Csak az a baj, hogy sokat dolgozom. Otthon meg a háztartás..
2014. dec. 2. 08:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a sok munka akár munkahely akár otthoni nem okozza ezt.Őszintén,az "úgy érzem igen"-ben érzek egy kis bizonytalanságot:)

Igen vagy nem?

2014. dec. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elmentem a házidokihoz. Azt mondta, hogy a munkától, a stressztől való kimerültség. De azért köszi!
2014. dec. 4. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!