Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma mikor megálltam a stoptáblá...

Ma mikor megálltam a stoptáblánál a kocsimmal minden különös ok nélkül leállt . Többször ujrainditottam de nem indult be. Majd egy 3-4 perc mulva beindult és azota is jo. Mi lehet a kocsim baja?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem dugulás lehetett.Néha érdemes tisztítóadalékot tenni a kocsi tankjába.
2010. szept. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
lehetséges, hogy nem kapott benzint.
2010. szept. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Pl. az alapjárati fúvóka eldugult (ha van neki ilyen).

Szerintem beindult volna elsőre, ha jól csinálod (kuplung ki, lassan töviggázt nyomni, majd így benyomott gázpedállal kicsit hosszabban kell indítani).

2010. szept. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen! Porlasztós autóknál igen.De injektornál ne próbáld ki a gázzal való indítást!!!!!
2010. szept. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

amugy injektoros a kocsi

amugy csinált már ilyet akkor is és most is kevés volt benne a benzin...oylan pár liter

2010. szept. 4. 20:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor valószínű ez volt a baj.. meg kell nézni az üzemanyag szűrőt... Illetve nem szabad hagyni, hogy az utolsó literekkel menjen az autó mert akármennyire is tisztának tűnik az üzemanyag nem az és a tank aljára lerakódhat a retek, amit ha megpróbál megenni az autó, akkor nem fog tetszeni neki és ezt jelzi is neked leállás formájában...
2010. szept. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tankoltam bele és ujra leállt menet közeben.De most egyböl beindult.Ha nem az üzemanyag és nem a dugulás a baja akkro mi lehet?
2010. szept. 5. 03:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!