Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Milyen érdekes, furcsa álmaito...

Milyen érdekes, furcsa álmaitok voltak, amikre emlékeztek? (Esetleg érzelmileg megérintettek. )

Figyelt kérdés
2019. jún. 20. 14:44
1 2
 1/14 anonim válasza:
0%
Egy gyönyörű kertben hintáztam a lánnyal, aki nagyon tetszik.
2019. jún. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Heteróként meleg voltam,és egy férfival szexeltem. Olyan undorító volt,hogy hánytam,amikor felkeltem.
2019. jún. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
31%
Tudok repülni. Visszatérő álom volt egy időben.
2019. jún. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
15%

Régebben, visszatérőek: Elraboltak, meg akartak erőszakolni.

Gyerekként: Én voltam Harry Potter helyében.

Mítikus karaktereket győztem le.


Megálmodtam a közeli jövőmet párszor.

Sokszor azt álmodom, hogy akik nekem fontosabbak, ellenem fordulnak, megaláznak. Ezek megérintenek érzelmileg.

2019. jún. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%

Valóságban nem vagyok perverz de az álmaimban volt már egy két dolog amit nem tudtam hova tenni...

PL:

Tesóm dugott előttem két lánnyal

Én az Anyámmal

Én egy halott lánnyal

Én egy faszival (heteró férfi vagyok)

Én egy kislánnyal. Mondanom sem kell nem épp a legszebb álmaim, ráadásul az anyámmal való az néha visszatérő, és baromi undorító... (egyáltalán nem vonz blee~~)

Tudat alatt nagyon beteg vagyok a jelek szerint...

2019. jún. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%

Nekem is volt egy meleges álmom. A való életben mellesleg lány vagyok és pár éve azt álmodtam, hogy egy meleg fiú vagyok és egy másik fiúval szeretkezek.. Nem fogok hazudni, a valaha volt egyik kedvenc álmom volt :D


Valamint régebben beszélgettem egy fiúval neten és azt hiszem, beleszerettem, vagy legalábbis nagyon elkezdtem hozzá kötődni érzelmileg. Egyik este álmomban jött tőle egy üzenet, amiben leírta, hogy nem kéne többé beszélgetnünk, mert ez így csak fölösleges időhúzás, hogy évek óta csak chatelgetünk, de még sose találkoztunk (amúgy ő volt az, aki mindig lemondta a találkákat.....), tovább kéne lépnünk, stb.. Annyira valóságos volt az egész, hogy zokogtam, amikor felkeltem...Pár héttel később egyik este (most már a való életben) tényleg jött tőle egy üzenet, amiben szinte szóról szóra ugyanazt írta, mint a pár héttel azelőtti álmomban.

2019. jún. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Munkatárs által kapott lábmunka...
2019. jún. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
9%
Olyan álmaim voltak, hogy el sem hinnéd! Valóságosak és üzenetük volt.
2019. jún. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
A közelmúltban volt egy nagyon bizarr, ami eléggé megmaradt. Szerintem sose fogom elfelejteni.
2019. jún. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

#6

Ilyen velem is volt. Pont a közelmúltban volt egy olyan álmom, amiben szerelmes voltam. Maga a szerelem érzete még több napig megmaradt az álom után, így újból átélhettem, amit utoljára oviban éltem át. Nem hittem, hogy képes vagyok még szerelmesnek lenni.

2019. jún. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!