Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ha egy éjjel...

Mit jelenthet ha egy éjjel alatt több rémálmot is álmodok?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy egy bárban voltam az emeleten és mikor lementem ott volt egy fickó aki ittas volt már és mindenkinek beszólogatott, aztán fegyverrel fenyegetőzött és egyenesen rám szegezte a fegyvert. Tovább nem emlékszem erre nem tudom lehet e valami köze hogy barban szeretnek dolgozni ma lesz egy interjum. A masadik álmomban egy pénz automatánál álltam és eleg sok pénzt vettem ki aztán két gyerek jött akik elrabolták a pénzem én meg rohantam utánuk és valahogy visszaszereztem, majd adtam nekik egy tizest belőle. Alig hogy ez véget ért, már kezdődött is a következő amiben egy fekete idegen fickoval voltam együtt szexuálisan úgy hogy nem is akartam, aztán meg a párommal voltam mentünk egy elegáns étterembe ahol meg vacsorázunk majd kimentünk egy erdős területre ahol már ott volt egy másik lány, és ott dumalgattunk miközben a csaj egyre közelebb került a páromhoz és végül csókolozni kezdtek én meg elrohantam sírva.. Nagyon furcsa érzés volt ezek után ébredni, nem tudom mit kezdjek ezekkel az almokkal. Soha nem volt hogy így emlékeztem volna ilyen sok álomra egy éjjel után és hogy mind rossz kihatással lettek volna.

2019. júl. 13. 07:31
 1/1 anonim ***** válasza:

A rémálmok a lelked üzenetei

Félelmek,stressz,kétely.

2019. júl. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!