Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nem értem ennek az álomnak a...

Nem értem ennek az álomnak a lényegét, mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Nem emlékszem álmaimra, ha pedig igen akkor mindig valami rossz dolog történik velem kevés idôn belül, vagy pedig valamilyen változás ér és saját magamat kéztetem oknál fogva arra hogy az életemet megváltoztassam.


Szemekkel kapcsolatos álomban volt részem és saját magamat láttam a tükörben.


A szemem színe nagyon sötét barna (majdnem fekete) és a bal szememmel látok a legjobban.

Az álmomban tükörben magamat nézegetve arra figyeltem fel hogy a jobb szemem elkezd halványulni, majd színr pedig homok színūvé változott. Erre megriadtam, a történést követve arra figyeltem fel hogy a szemem fáj, és az irisem pedig a tenyerembe hullik. Csak a fekete pupillám volt már csak ott, elhalványulva enyhén szürkésen mintha halott lettem volna.


Furának tartom ezt az álmot. Valaki tudna ezzel kapcsolatban írni valamit?



2019. júl. 13. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
N E m j e l e n t s e m m I t
2019. júl. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de sajnos úgy érzem hogy ez most nem hülyeség. Mindig is a jobb szemem baszakodott, most pedig megvakulással kapcsolatos álmom volt ami eléggé érdekes.
2019. júl. 13. 19:08
 3/6 A kérdező kommentje:
és képzeld, én is szkeptikus vagyok 😉
2019. júl. 13. 19:10
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

"és képzeld, én is szkeptikus vagyok 😉"

No, ne má'!

Kételkedsz, de itt kérdezed, mit jelent?

2019. júl. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg is válaszoltad! Ezzel foglalkozol napközben, ezzel álmodsz éjszaka.
2019. júl. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A férfi ismerősökkel kapcsolatban(jobb szem) egyre hidegebb, közönyösebb vagy(halványulni). A kapcsolat velük olyan hivatalos, munkatársi(homok színű). Ez megriaszt és fáj ez a látásmódod. Attól tartasz magadra maradsz, elfordulnak tőled(mintha halott lettem volna).
2019. júl. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!