Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika nőhöz milyen jegyek...

Bika nőhöz milyen jegyek illenek leginkább?

Figyelt kérdés
Tényleg a skorpió, rák? Tapasztalatokra lennék kíváncsi :)

2019. júl. 26. 09:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
En Bika nöt es Skorpio ferfit ismertem (idösebbek), naluk jol müködött.
2019. júl. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amit első ír az van nálunk is. Most tartunk 33 évnél, bár nem volt felhőtlen, de mivel ellentétek vagyunk ez várható volt. Viszont sose anyáztunk, ha külön is voltunk, akkor is békében.
2019. júl. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Anyósom es apósom is mindketten bikák. Irigylésre méltó a kapcsolatuk. Az a "sirig" tartó szerelem tipus. En is szeretnek egy olyat 😊
2019. júl. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy engem eddig sosem hozzám illő jeggyel hozott össze a sors, mindig vízöntőkkel, vagy bármi mással, csak pont a fent említettekkel nem :( Nemis működött a dolog hosszabb távon. Bikával sem kerültem össze, pedig elvileg tényleg a bika-bika páros nagyon nyerő. De most megismertem egy skorpió pasit és már most elég nagy az összhang köztünk, nem tudom, hogy a csillagjegy miatt, mindenestere ígéretes :D
2019. júl. 26. 10:28
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Skorpiö- sok helyen írják hogy tök jó páros, merthogy a Bika is erzéki, élvhajhász stb . Ami igaz is. Viszont kényelmes is, gyorsan beleszokik mindenbe , sokszor a mindig előrehaladó Skorpiót fékezi .

Rák - ideálisnak írják , ami ugyszintén igaz, mert a Rák odaadó es hűséges, ami a Bikának nagyon fontos.

Másik Bika - működhet, ha tudják egymás erősségeit motiválni

Szűz/ Bak - ez is mükődőképes , ha a Bika lejjebb tud adni a szerelmi vágyaiból , és a materalistább oldala működik.

2019. júl. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én Skorpió vagyok a párom Bika. 24 éve vagyunk együtt. Nálunk is ennyi probléma van, amit az előző válaszoló leírt, hogy a Bika kényelmes, ragaszkodik a megszokásaihoz és sokszor visszahúzza a Skorpiót. Okés én is elkényelmesedtem kissé az évek folyamán, de bennem azért megvan az igény az újdonságokra és mindig van valami új terv, amin gondolkozom, de a párom meg mindenre csak nemmel tud reagálni.
2019. júl. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Na mondjuk bika létemre a megszokás nem jellemző rám, épp ellenkezőleg, mindig igénylem a változást, újdonságot, izgalmat :)
2019. júl. 26. 11:59
 8/12 anonim ***** válasza:
bak, vízöntő
2019. júl. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
Egy cowboy.
2019. júl. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem idaig csak vizonto es bika napjegyu pasijaim voltak.. en rak vagyok bika aszcendenssel.. a vizontokkel egyaltalan nem passzoltunk megis sokszor vonzom oekt magamhoz.. a bikak se semmik de veluk sokkal egyszerubb volt az elet.. a szexrol nem is beszelve......:) eletem eddigi legjobbja egy bika skorpio aszcendenssel volt.. :)


A kornyezetemben tobbnyire problemasak voltak nagyon a bika-skorpio napjegyu parosok... de rengeteg ilyet latok hosszabb rovidebb ideig kapcsolatban:)

2019. júl. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!