Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen jegyű emberek illenek...

Milyen jegyű emberek illenek bele legjobban ebbe a "ma világ"ba? És szerintetek kik vannak a leginkább hátrányban?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 16:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%
...én oroszlánként eléggé el vagyok nyomva..vagy bamba oroszlán vagyok..:(
2010. jún. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
63%
Úton-útfélen levegő-jegyű emberekkel találkozom. Iker, Mérleg és Vízöntő van mindenütt !!! Vagy a napjegye, vagy a holdjegye !!! Elképesztő ! Bika, Bak, Szűz, Kos, Nyilast pedig nagyítóval kell keresni !!!
2010. jún. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
63%
én Rák vagyok, és szerintem mi is eléggé elvagyunk nyomva :S
2010. jún. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Én halak vagyok, amiről tömören azt írják, művészlélek. Lehet, hogy csak véletlen, de én annak érzem magam. ;)
2010. jún. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kérdés:)

Én kos vagyok,minden igaz rám,amit ír a horoszkópom,és nem érzem magam elnyomottnak:)

2010. jún. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
58%
Én ikrek vagyok:) úgyérzem eléggé beillek ebbe a világba:):D Ha lehetne se változtatnék horoszkópot=)
2010. jún. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
100%

Én vízöntő vagyok,de én nem érzem magam úgy,hogy beleillenék ebbe a mai világba.

Túl komolynak és érettnek érzem magam a korosztályomhoz képest!

:S

2010. jún. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
én oroszlán vagyok. nem érzem, hogy hátrányban lennék. csak nincs olyan taposd el a másikat mindenáron stílusom, de attól még a céljaimat én is véghez tudom vinni, és érvényesíteni akaratomat.
2010. jún. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
65%
Azok az emberek, akiknek jegyük van az operabálba.
2010. jún. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Bika művészként nem érzem magam idevalónak, és nehezen is élek. Szerintem is az Ikrek, Vízőntők, Mérlegek tudnak a legjobban élni manapság a személyiségükből adódóan.
2010. jún. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!