Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan lehet együtt élni egy...

Hogyan lehet együtt élni egy kos férfival?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Párom csillagjegye kos. Minden ami erre a jegyre jellemző az nála meg van, tipikus kos. Akaratos, önfejű, mindent azonnal akar amit éppen kitalál, aztán pár nap múlva eszébe jut más, és addigra az előzőt már el is felejti. Vitázni lehetetlen vele, hiába érvelek semmi se használ, neki van igaza és kész. Igy kicsit nehézkesen megy, hogy megbeszéljük azt amiben esetleg nem értünk egyet. Néha bántó tud lenni a nyers őszintesége, amit ő észre sem vesz, aztán ha szólok hogy kicsit finomabban is fogalmazhatna már az van hogy nekem mindig mindennel bajom van 🙄 Egyébként nagyon tud szeretni és kedveskedni, de ha rossz napja van az kibirhatatlan tud lenni. Nyilván nem a horoszkóp csak a lényeg de egyszerűbbnek láttam ide írni a kérdésem, hogy akinek kos a párja hogyan tudja a makacsságát és az öntörvényűségét kezelni?


Én egyébként rák vagyok ha számít.


27/N


2019. aug. 3. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%

Nem lehet. Egyedül a Rák vagy a Halak képes rá, higy kicsit visszafogja....Kicsit. :)

És e két jegy azert is illik hozzá, mert mindkettő alkalmazkodó, kompromisszumkész jegy. Ilyen a zodiákusban nem sok van :):

Nehéz megérteni a Kost, nehéz vele élni, de engedd el a füled mellett, és a rossz napjain számolj el 10 ig lassan magadban.... csak azt tudom tanácsolni. :)

2019. aug. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Rák kos szerintem a lehető legrosszabb párosítás olyan szempontból hogy két teljesen eltero személyiség. Más az igényük, más a ritmusuk, izgalmas a kos nagyon is főleg a ráknak de hosszútavon szerintem nem fogják tudni tolerálni egymást. A rák túl érzékeny a kos számára. A kosnak hatalmas szíve van, de túlságosan gyors, pörgős a lassú rák nem tud vele haladni.
2019. aug. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kos vagyok, a kosok és a rákok évszázadok óta nem jönnek ki egymással, de ezt te is tudod.
2019. aug. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%

Én kos férfi vagyok párom rák, tökéletesen ki jövünk .

Szerintem egy jó párosítás, de kompromisszumok kellenek.

Nagyszüleim is ugyan ebben a felállásban vannak és jól kijönnek.

2019. aug. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Partnered hány éves ?
2019. aug. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14%

Nyilas/bak vagyok es siman leuraltam 😊

Szoval szepen behuzta a farkat

Ero es logika ...

Ezzel nem tud mit kezdeni mert nincs amivel ellene menne

Es en makacsabb vagyok mint o 😁

Szoval megszivta

2019. aug. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
27 éves mint én. 3 hónap van köztünk. Nála sajnos a kompromisszumot eddig még annyira nem fedeztem fel, de ha olyan pillanata van akkor néha kimondja azt hogy bocs :D illetve most költöznénk össze, ezért is a kérdés igazából. Említettem neki hogy kicsit tartok tőle hogy ha nézeteltérés adódik nem fogjuk tudni megbeszélni ha bemakacsolja magát. Azt mondta rá hogy majd kitalálunk rá valamit. De ha mérges akkor tök mindegy mit mondok meg se hallja. Bár tény és való hamar lecsillapodik.
2019. aug. 3. 20:33
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

En is Rak vagyok,es egy szinten Rak pasival 32 eve.Nekem a Kos tul nyers,macsos, eroszakos,porgos ,en a lagyabb,kedvesebb ferfiakat kedveltem mindig.

Apum volt Kos szegeny,fiatalon meghalt,vidam volt ,futyoreszett,dalolt,viccelt,nyilvan volt neki is rosszabb oldala,szerette a csinos noket,es a bort...

2019. aug. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Akaratos, önfejű, mindent azonnal akar amit éppen kitalál, aztán pár nap múlva eszébe jut más, és addigra az előzőt már el is felejti...Vitázni lehetetlen vele, hiába érvelek semmi se használ, neki van igaza és kész."


PRO TIPP: Az összes férfi ilyen hosszabb párkapcsolat esetén.

2019. aug. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Együtt ez a két jegy, ha jól összedolgoznak mindenre képes.
2019. aug. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!