Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire illik össze a Skorpió...

Mennyire illik össze a Skorpió a Bikával?

Figyelt kérdés

Egy hete jöttem össze egy Bika férfivel, aki 36 éves.Én 24 vagyok, és Skorpió. Azt hittem, megtalálom életem igazi párját, és sajnos elmúlt egy bő hét és nem érzek, csak baráti érzelmeket. A múlt hétvégét vele töltöttem, de tegnap már nem akartam vele találkozni, mert mint ember fárasztó volt, sőt nagyon is. Állandóan mint egy elvarázsolt, mosolyog, mindent rámhagy, állandóan ölelkezni akar, semmi privát kis időm nem volt a hét végén.Szimpatikus, kedvelem, de most elbizonytalanodtam, ez kell nekem ? Minden horoszkóp ezt a két jegyet nagyon jó párosnak írja, szexuálisan is, lelkileg is. Még annyit, minden előző párja otthagyta, volt, aki szó nélkul. Hét éve élt magányosan.

Nekem ő a harmadik, előtte volt egy Oroszlán, őt szerettem ( még most is ) legjobban, egy Vízöntő, akivel egy év volt, de katasztrófa minden téren.

Lehet bennem van a hiba, de már nincs lobogás, mint az első két randin.

Szóval, biztosan jó páros ez a két jegy ?


Köszönöm a válaszokat,


24 L


2019. aug. 27. 06:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekünk van egy idősebb házaspár ismerősünk, akik olyan felállásban vannak, hogy a férfi a skorpió a nő pedig a bika. Nagyon jól megértik, szeretik egymást már évtizedek óta. Szerintem a horoszkópon kívül kell lennie valami másnak is a két ember kapcsolatában, amitől ilyen sokáig ki tudnak tartani egymás mellett.
2019. szept. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem is van ismerősöm Skori pasi Bika nő felállásban.

Az elején dúlt a láv, gyors házasság stb, ...aztán ki is fújt. Most testvérként éldegél ék egymás mellett. Válni nem fognak, mert nagyon régimódi gondolkozású mindkettő.

2019. szept. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!