Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mukodhet egy kapcsolat azonos...

Mukodhet egy kapcsolat azonos horoszkoppal? Szamit ez?

Figyelt kérdés

2019. szept. 17. 10:55
1 2
 1/15 anonim válasza:
Működhet. Nem számít.
2019. szept. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Volt/van ilyen kapcsolatod?
2019. szept. 17. 11:17
 3/15 anonim ***** válasza:
Mármint hogy azonos csillagjeggyel? Pl.Kos -Kos?
2019. szept. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
igen
2019. szept. 17. 12:09
 5/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy müködhet. Altalaban az azonos csillagjegyüeknek vagy nagyon jo, harmonikus a kapcsolatuk, vagy nem tudjak elviselni egymast.
2019. szept. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
44%

Na, akkor.

Amik müködhetnek nagy eséllyel, azok a víz párosok. Halak-Halak, Skorpio - Skorpió ( habár itt azvan, hogy 150 fokon égnek, aztán meg marják egymást ) , Rák- Rák

Az összes többinél magas a rizikófaktor, hogy nem fog menni.

Pl.az említett Kos - Kos egy lőporral teli hordó.

Aztán a levegős jegyeknél is gond lehet. Pl. Ikrek - Ikrek. Ennél uncsibb kapcsolat kevés van.

A földjegyek meg egymás agyára mehetnek. Pl. Bika- Bika, Bak- Bak ( ez teljesen kioltja egymást )

2019. szept. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ismerek olyan párt akik Ikrek jegyűek, 20 éve együtt vannak, házasok, két szép gyerekkel, és minden rendben van.

Ez inkább arról szól, ki mennyire hajlandó kompromisszumot kötni egy kapcsolatban!

2019. szept. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
es a vizonto-vizonto?
2019. szept. 17. 21:46
 9/15 anonim válasza:
62%
Komolyan csillagjegyek alapján választotok párt?? Én bika vagyok! A férjem is bika! Ha hülye, az nem a csillagjegye miatt van, ha én vagyok hülye az sem. Egyébként elárulom, hogy nem a bikába szerettem bele, hanem magába az emberbe.... és köszönöm, de csodásan vagyunk
2019. szept. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
21%
Nos, kedves kérdező, megmondom, hogy a csillagjegy semmit nem befolyásol az ég egyadta világon. Nem befolyásolja a személyiséget, a mindenféle identitásod stb. Ergó nem a csillagjegy alapján kell ítélkezni. Az ember CSELEKEDETEIT, a személyiségét kell nézned. Ha van egy veled azonos csillagjegybe született szadista, akkor nem kell szeretned, mert "úristen ugyanabba a csillagjegyben vagyunk, biztos remek kapcsolat lesz". Én egyébként sem láttam még olyan horoszkópot, ami nem random álltalánosságokat mond, és egyszer is megtörtént volna amit állított.
2019. szept. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!