Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Meg lehet hódítani egy ikreket?

Meg lehet hódítani egy ikreket?

Figyelt kérdés

Csoporttársak vagyunk egyetemen, úgy ismerkedtünk meg, volt több közös iszogatás is, nekem nagyon szimpatikus volt, úgy tűnt én is az vagyok neki. Elhívtam randizni, bár nem mondtam ki konkrétan, hogy randi, csak hogy lenne-e kedve kettesben találkozni. Jól elvoltunk, lenyűgöz a humora, értelmes. Hazakísértem este, gondoltam lehet már csók is, erre kitért és egy puszit adott, majd hátba veregetett, mondta, hogy jól érezte magát, aztán egy csával köszönt el. Most akkor barátként tekint rám?

Írna ikrek jegyű vagy olyan, aki ikrekkel van együtt, hogy neki hogy jött össze? Miből lehet észrevenni, hogy ő is többet akar-e?



2019. szept. 28. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
12%
Berezelt a sok ezoterikus szarságtól, ne csodálkozz
2019. szept. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%

Teljesen egyetértek az 1-es válaszolóval.

Én is elhúznék , ha valaki ezoterikus dolgokkal untatna.

A jegyek alapján tűz és víz vagyok a párommal. Sosem tudnánk megérteni egymást.

A valóság meg az, hogy 20 év alatt nem volt egyetlen hangos vitánk sem. Akkor ez most hogy van ?

Nem történt szerintem semmi a csaj részéről. Egyszerűen Ő a normális emberek közé tartozik és nem akar olyat , mind Te. Elgondolkodtál már azon, ha sosem hallottál volna még a csillagjegyekről, akkor most lehet, hogy együtt lennétek ?

2019. szept. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Hódítani meg lehet szellemes dolgokkal, jó külsővel, megtartani nem. (Kivéve jó szx.)
2019. szept. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
13%
A magyar oktatási rendszer válságát jól tükrözi, hogy az ilyen dolgokban hívők egyetemig juthatnak.
2019. szept. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!