Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kitalálod mi a horoszkópom?

Kitalálod mi a horoszkópom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Igazából azért tettem fel a kérdést, mert 3 domináns jegy van a horoszkópomban, és kíváncsi vagyok, hogy melyik energiája lép fel bennem legerősebben a saját leírásom alapján. Kíváncsi vagyok, hogy a jellemrajzom alapján melyiket ismeritek fel.

Szóval én: nagyon kíváncsi természet vagyok, ami széles érdeklődési kört jelent, jártas vagyok több reál és több humán tudományban is. Sok téma van, ami érdekel, de sajnos szorgalmam nincs, hogy leüljek megtanulni, mert nyughatatlan vagyok és nehéz fókuszálnom. De ugyanazok a témák meg-megkísértenek újra meg újra, így valamennyit mégis haladok szép lassan az érdeklődési köreim felé. Autodidakta módon nehezebb, mindig kell a külső kontroll, így iskolákba iratkozom be legtöbbször. Családdal sokszor előfordult már konfliktus, hogy "mindenbe belefogok, de semmit nem végzek el". Nagyon türelmetlen vagyok, lobbanékony, de soha nem tartom fent sokáig a haragomat. Nem jövök zavarba attól, ha beszélnem vagy írnom kell nagyközönség előtt, ha valaki úgy kommunikál velem, hogy "kerülgeti a forró kását" és nagyon sok íratlan szabályt követel meg a kommunikáció során, meg a szőrszálhasogatást, azt nem bírom. Töketlenkedést nehezen viselem, a nagyon introvertált és nehezen megnyíló emberekkel való munkát nehezen kezelem, mert türelmetlen vagyok feléjük és nem tudom megvárni, míg ők végre komfortosan érezzék magukat a helyzetben. Van bennem empátia feléjük, mert alapvetően lelkiismeretes próbálok lenni, de ha felidegesítenek, akkor elég nyers vagyok, amit utólag megbánok mindig. Társaságban és egyedül is jól érzem magamat, de az otthon 4 fal között ülést hosszútávon(ami nekem ~ 1 nap) nem bírom. Utálok unatkozni, minden percemet legszívesebben valami hasznossal tölteném, nagyon destruktívan hat rám a semmittevés. Képes vagyok nagy csavarokat csinálni az életemben rövid idő leforgása alatt. Analitikusan próbálom megfejteni az embereket, imádok elemezgetni, pszichológia is érdekel. Mérnök vagyok és programozó, de filozófiát, keleti vallások teológiáját is hallgatok, emellet nyelviskolába is járok. Szeretem a sportokat, de sokszor belustulok és nem járok. Önreflexióra képes vagyok.


2019. okt. 1. 15:54
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Na jó, felfedem kilétem :)

Nyilas, Vízöntő, Bak

Akik az utóbbi kettőt írták, meg tudnák mondani, hogy miért? (Még Vízöntő csak-csak megértem, no de hogy hol van bennem Bak azt mai napig nem értem.)

Eddig azt hittem, hogy süt rólam a Nyilas archetípus, de rácáfoltatok.

2019. okt. 1. 21:02
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesóm is vízöntő,ő is pont ilyen.De a nyilasrais igaz,belátom
2019. okt. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

En Bak vagyok és egy kicsit önmagamra ismertem.

"Utálok unatkozni,minden percemet legszivesebben valami hasznossal tölteném,nagyon destruktivan hat rám a semmittevés".és stb. hasonlit,csak nincs kedvem bemásolni.

2019. okt. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én Bakként sosem gondoltam volna, hogy te is az vagy. Én kifejezetten szeretem a nyugalmat, egyedüllétet. Érdekelne a teljes horoszkópod, még ha csak privátban is, szívesen utánaolvasnék.
2019. okt. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Bár hozzátenném, hogy nekem nagyon vegyes a teljes horoszkópom. Az aszcendensem is Bak, és főleg ez és a napjegyem (szintén Bak) határoz meg általában, de 3 bolygóm is Vízöntőben van, és néha az is befolyásol engem.
2019. okt. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Még nem olvastam el a hsz-eket, így tippelek:


-Nyilas tuti van benned!



A többire nem vennék mérget. Mondjuk rák, halak, skorpió nincs.... Ikrek sem. Mérleg, Vízöntő esetleg.

BIka, bak, szűz? Passz.

Viszont kos-oroszlán egyike még esélyesebb a szereplési kedv miatt főleg. Passz.

Nyilas tuti

2019. okt. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
78%

Na elolvastam a hsz-eket, és vau, eltaláltam a nyilast!


Akkor a szereplés dolgot a Vízöntő okozhatja...


És a bak témához...: Gyanítottam valamelyik földjegyet. Töketlenkedést nem tűrés és türelmetlenség miatt, meg főleg, hogy írod, NYERS vagy!!! Talán a nyers a szó volt a kulcs.... Meg az analitikusság.

A nyilas is nyers, de inkább az őszinteséget mondanám rá, bár a nyilas is tud bántó lenni, de azért jobban képes finomabban kifejezni az őszintét, mint a bak. Némi humorral elütve már nem hangzik ugyanaz olyan nyersül...

2019. okt. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
53%

Nekem csak egy kérdésem volna. Miért van az első oldal szó szerint porig pontozva, amikor ez pont olyan kérdés, amilyen tulajdonságokat a kérdező leírt, abból nagyon sokan magukra ismernek? Ez kb. olyan, mint a napi horoszkóp, vagy amit a netes oldalakon "dob a gép".

A kérdésedre már válaszoltam, csak nem értem az első oldalon lévő válaszolók lepontozását. Semmi értelme. Te kérdezted, ők válaszoltak. Ez pont olyan kérdés, amit nem kellene pontozgatni. Na mindegy, nem tudtam magamban tartani. Találd ki, melyik válaszoló voltam. (Pont azért, mert nem tudtam szó nélkül megállni.) Nna? :)

2019. okt. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit, a jó tippekre nyomtam zöld kezet.
2019. okt. 2. 23:29
 30/32 anonim ***** válasza:
Nyilas vagyok, vízöntő aszcendenssel, azt hittem rólam van a leírás... :)
2019. okt. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!