Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen egy szűz csillagjegyű...

Milyen egy szűz csillagjegyű férfi, ha szerelmes? Hogy közelít a nő felé?

Figyelt kérdés
2019. okt. 17. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
A valamely más hónapban születettekhez képest teljesen eltérő módon. Ez tudományosan be van bizonyítva.
2019. okt. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
a sötétből előosonva kloroformal a kezében
2019. okt. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Analitikusan, óvatosan. Próbál minden előre eltervezni.
2019. okt. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valami béna bókkal, pl. "igazán szimmetrikusak az orrcimpáid", kéretlen tanáccsal "tessék, itt egy zsebkendő, fújd ki az orrod", vagy megbízással "van ez a meló, amit el kéne intézni.. bevállalod?". Ha kikéri a véleményed, ő kér tanácsot tőled, és még meg is fogadja, netalán másokat is erre ösztökél, abból házasság lesz. Ami biztos, hogy nem kell, hogy túl szép legyél, úgyse veszi észre, csak a haverjai csorgatják a nyálukat, hogy milyen jó csaj vagy.
2019. okt. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

X-D Az utolsón tök jót nevettem,de nagyon igaz,tényleg ilyenek.

Egyszer felvettem a Szűz páromnak egy ultra szép fehérneműt,baromi drága fajta is volt,de kb mintha egy fehér pólót viseltem volna,átnézett rajta. :-D

2023. jún. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!