Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Június 22-ém születettek...

Június 22-ém születettek melyik jegybe tartoznak? És mi jellemzi őket?

Figyelt kérdés

2019. okt. 29. 17:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
22-én.... csak elsiettem, s elírtam, bocsánat!
2019. okt. 29. 17:58
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

Google -> horoszkóp


Szépen kikeresed.


Ha megvan, beírod a gugliba: "Kos/Bika/stb. jellemzése"


Oké, ez egy kérdezős oldal, de ennyire ne legyünk életképtelenek.

2019. okt. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
51%
En is junius 22en szulettem! Rak a csillagjegy
2019. okt. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Rák
2019. okt. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
7%

Statisztikailag ugyanaz jellemző rájuk, mint a másik 10 millióra az országban. Van köztük milliárdos, szegény, özvegy, elvált, házas, kisgyerek, nyugdíjas, agysebész és kukás is.

Vicces, hogy a mai napig elhiszi valaki, hogy 12 fajta ember él a földön attól függően, hogy mikor született és nincs is több. :D

2019. okt. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Rák.
2019. okt. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kislányom született ezen a napon. Most 9 éves. Nagyon szeszélyes, érzékeny gyerek. Nagyon jól bánik az állatokkal és nagyon fejlett a szociális érzéke. Empatikus, rögtön ráérez, ha valakinek segítségre, támogatásra van szüksége. Állatorvosnak készül.
2019. okt. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 jdfGabrella ***** válasza:
Rák
2019. nov. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Jó, oké rák, de szerintetek mennyire rákok? Mennyire van még ott az ikrek hatása???

Csak mert valaki ismerősöm, aki e napon született, egyáltalán nem érzi magára jellemzőnek, amit a rákokról írnak.Más hogy van ezzel?

2019. nov. 6. 08:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Én június 23-án születtem, de nagyon lehet érezni rajtam az ikrek hatását. Rák Nap, de ikrek Vénusz, Merkúr és aszcendens. Nehezemre esik egy dologra fókuszálni. Imádom az osztott képernyőt, mert így egyszerre tudok netezni, filmezni, stb. Ki nem állhatom a napi rutint. Nem vagyok házias. Utálom a kötöttségeket. Gyermek koromban rengeteget beszéltem, úgy szóltak rám szüleim, hogy mostmár maradjak kicsit csöndben. Hangulatom úgy ingadozik, hogy az valami katasztrófa. Egyik pillanatban vigyorgok, a másikban hozzám sem lehet szólni. Véleményem is minden pillanatban más.
2019. nov. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!