Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió férfiként nagyon...

Skorpió férfiként nagyon nehezen viselem el a halak kollégámat. Milyen túlélő tippeket tudtok adni, ami még a béke határain belül van?

Figyelt kérdés
Az állandó önsajnálat és nyavalygás már kiborít. Főleg azért, mert tehetne ellene, de a hisztinél és siránkozásnál tovább sosem jut el. Próbáltam segíteni neki, de akkor sem lehetett vele elmozdulni pozitív irányba. Most viszont már eljutottam odáig, hogy nem empatikusan állok hozzá, hanem rettenetesen idegesít.

2019. nov. 6. 12:56
1 2 3
 1/27 Olcsiver válasza:
61%
Én mint szintén skorpió azt ajánlanám neked hogy verd meg ,minden hal verve jó
2019. nov. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Haha, hát nem mondom, hogy nem fordult még meg a fejemben :D
2019. nov. 6. 13:02
 3/27 anonim ***** válasza:
75%
Skorpio az aszcendensem es van egy halak kollégam a törtenet ugyanaz.
2019. nov. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
71%
Fogadd el, hogy ő ilyen. Az problémája nem a te problémád. Nem kell megmentened. Mindenki saját magáért felelős.
2019. nov. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
74%

Tyű, de ismerős történet, csak én ikrek vagyok.

Én a saját stílusomban elmondtam neki a véleményem, sírás lett a vége és azóta a többi kollégának engem szid. Legalább nekem már nem nyavalyog.

2019. nov. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezt békésen nem lehet megoldani, sertodes lesz a vége.
2019. nov. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Bátor Tintanyúl ***** válasza:
32%
Halak férfiként jelezném, a kollégád idegtépő nyavajgása az ő saját személyiségével, pszichés állapotával, önképével, szocializációs problémáival stb. áll összefüggésben, nem pedig azzal, hogy az anyjából való kibújásakor milyen szögben álltak a bolygók.
2019. nov. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
5%
Utolsónál a pont
2019. nov. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

#3 együtt érzek veled :(

#4 Az addig rendben van, elfogadom, csak nap, mint nap hallgatni idegesítő.

#5 Tartok tőle, hogy itt is sírásig fajulna a dolog, ha elmondanám az őszinte véleményem.

#6 Sajnos igen.

#7 és #8 Nekem van egy alapvető meggyőződésem a horoszkópokat illetően, ami úgy tűnik, hogy más mint a tiétek. Annak ellenére, hogy szkeptikusan álltok ehhez a témához (legalább is a hozzászólásotok szerint), mégis a horoszkóp kategóriában válaszoltok egy kérdésre. A kettő valahogy nem fér össze szerintem.

2019. nov. 7. 12:11
 10/27 Bátor Tintanyúl ***** válasza:
Ezek szetint te csak azokkal szoktál beszélgetni, akikkel egyetértesz? Veszélyes szokás: ez vezetett oda, hogy a fejlett világban ma már milliók csinosítgatják a safe space-üket a kis véleménybuborékuk közepén ülve.
2019. nov. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!