Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A szűk család csillagjegyei?

A szűk család csillagjegyei?

Figyelt kérdés

Akikre gondolok:

Anya:

Apa:

Testver, ha van:

Ferj, Feleseg, Elettars, ha van:

Anyos, Apos ha van:

Gyerek, ha van:

Anyai agon nagymama:

Anyai agon nagypapa:

Apai agon nagymama:

Apai agon nagypapa:


A kerdesem arra iranyul, h a kulonbozo jegyek szulottei hogy jonnek ki egymassal, vannak e tipikus “ tuz es viz” ellentetek a csaladtagok kozt.

Csak kivancsisag, nem vagyok asztrologia fanatikus, csak meg nincs kedvem aludni.



2019. nov. 9. 23:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Anya: Mérleg

Apa: Nyilas

Anyai nagymama: Rák

Anyai nagypapa: Oroszlán

Én: Bak


Anyával az össze vagyunk nőve kategória érvényesül oda-vissza.


Az apámat mindenki utálja a családban és ez az ő részéről is kölcsönös, totálisan külön vagyunk, évek óta nem is láttuk egymást; nagyon agresszív és vonalas a mentalitása. Talán velem jön/jött ki a legkevésbé, sose tudtuk minimálisan se megtalálni a közös hangot.


A nagymamám nekem nagyon kaotikus és szeszélyes, sokszor gondolom úgy, hogy inkább ő van a gyerek kategóriában, akinek mindenkinek fognia kell a kezét, mint én legfiatalabbként. Az elkalandozó figyelméhez, logikátlan gondolkozásához és előre gondolkozásra való képtelenségéhez nekem nagyon nincsen türelmem, anyának már sokkal jobban, de van egy pont, mikor neki is már sok. Nem akar rosszat... de nagyon olyan, mintha totálisan ellentétesen lenne kalibrálva az agyunk.


Nagypapám egyszerre műszaki és vicces beállítottságú, ha hülyeséget vagy abszurd viselkedést tapasztal, akkor ő is úgy oda tud szúrni, mint én. Főleg a nagymamám szeleburdi megmozdulásait kritizálja elmés megjegyzésekkel, anyával jól kijönnek, köztem és közte sincs probléma.

2019. nov. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Anya- kos : Nem jöttem ki vele, alkoholista volt. Gonosz, rosszindulatú, megbízhatatlan volt. Meghalt-

Apa- szűz : Konok, csak az van amit ő akar, de ennek ellenére szerettem apámat mindig. Csak a természete amit nehéz volt elfogadni.

Nővérem- Vízöntő: Makacs, mások esetleg sértőnek látják, de én imádom. Szoros a testvéri kapcsolatunk

húgom- nyilas: Bizonytalan, önbizalomhiányos, nem fogadja el a tanácsot, sorra a butaságokat csinálja, de imádom. Szoros a kapcsolatunk.

én- ikrek: Szeleburdi, ami a szívemen a számon típus vagyok.

férjem- mérleg : Okos, vicces, mindenhonnan elkésik, megbízható.

volt férjem - oroszlán: Önimádó, egoista, nagyon szeretett uralkodni mások felett. Ennek ellenére barátságban váltunk el.

fiam- oroszlán : Komoly, kicsit egosita, de aranyszíve van. Imádom.

anyós- kos: Vidám természetű, élesnyelvű, amíg élt imádtam, mert jó lelkű is volt. Sokan szerették. Jó kapcsolatban voltunk, hiányzik.

apos- szűz: Rosszindulatú, mindenkit eltaposni akaró egyén. Ismerkedésünk után 2 hónappal végleg összevesztem vele, és amíg meg nem halt nem találkoztam vele többé.

anyai nagymamám - kos: Világ legtündéribb nagymamája volt, akihez nyaranta mentünk nyaralni. Vallásos volt, de mellette egy angyal volt. Sajnos még gyerekkoromban meghalt.

anyai nagypapám- bika- Alkoholista volt, de vidám természetű. Nem sokra emlékszem rá, csak arra, hogy sokat horgászott ( akkor tudott inni, mert otthon mama tiltotta). . Szerettem, de gyerek voltam amikor meghalt.

apai nagymamám - vízöntő- Születésem előtt meghalt, nem ismertem. Apám elmondása szerint segítőkész ember volt. Ápolónőként dolgozott a háborúban

apai nagypapám - rák: Születésem előtt meghalt. Apám elmesélése szerint rendszerető, és igazságos ember volt. Katonatisztként halt meg a háborúban.


Csak megjegyzem:

Azt, hogy miként jövünk ki más emberekkel, nem a csillagjegyünk határozza meg.

2019. nov. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Apa: bika

Anya: oroszlán

Húg: kos

Én: ikrek

A nagyszülők már nem élnek, de leírom:

Apai nagyapa: nem tudom biztosan, talán valamikor ősz végefelé született

Apai nagyanya (születésemkor már nem élt): bika

Anyai nagyapa (születésemkor már nem élt): halak

Anyai nagyanya: vízöntő

2019. nov. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Férfi-nő: 2 Rák;

Férfi-nő: Skorpió vs. Bika.

A Bika vs. Rák kijön egymással, a 2 Rák is, a Rák-Skorpió közt vannak nézeteltérések, a Skorpió-Bika közt voltak ellentétek, de alakul a dolog jó irányba.

2019. nov. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

Anya: Rák

Apa: Skorpió

Gyerek 1: Bika, gyerek 2: Skorpió 3. Halak.


Mi egy víz jegyű domináns család vagyunk. Ennek megfelelően hol röhögünk, hol megsértődünk, hol elküldjük egymást a p...a, hol összeölelkezünk..., de nagyon szeretjük egymást az biztos ,a kis Bikánk meg igazodik hozzánk, és okos meglátásaival segít minket.

2019. nov. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én: Bak


Anya: Bika


Jól megvagyunk, ő eléggé lobbanékony, én kerülöm a konfliktust. Néha-néha előfordul hogy összekapunk, de percek alatt vége és szent a béke :)


Apa: Kos


Szerintem inkább rá hasonlítok, nagyon jól megvoltunk :)


Párom: Kos


Nagyon hasonlít apámra, ami egy kicsit fura, de jó :) Megvagyunk. Eléggé "lobbanékony" néha, amit próbálok féken tartani :D Ő meg az én "hibáimat" pótolja, úgymond.

Bizonyos dolgokban hasonlítunk, bizonyosakban különbözünk. Szerintem tök jól passzolunk.


Anyai nagymama: Mérleg


Jól kijöttünk mindig is :)


Anyai nagyapa: Szűz


Igazi kiképzőtiszt volt gyerekkoromban, szigorúan de szeretve nevelt. Eleinte nem voltam annyira jó véleményen, de ezt hamar kinőttem :) Ő a világ legjobb nagyapja :)))

2019. nov. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Apum Kos


Anyum Ikrek


Noverem Halak


Sogorom Merleg


Apai nagyapam Bika

Apai nagymamam Kos

Apai nagymamam novere nekem a keresztanyam Ikrek

Apai nagymamam anyukaja nekem a dedikem Skorpio



Nagyapam es nagymamam csak azert hazasodtak ossze mert az udvarlasbol jott a gyerek de 60 evet leeltek egymas mellett kolcsonos tiszteletben es segitettek egymast de Nagyapamnak nagyobb az onfejusege mig Nagymamam olyan makacs volt huuuuu.... De konnyebben alkalmazkodott mint Nagyapam.

Nagyapam szereti a szepet es a jot, nagyon ugyesen kezeli a penzugyeket es nem rest adni a szeretteinek de ketszer meggondolja hogy mire. Szeret surni fozni csavarogni... nagymamamat ellatta ekszerekkel ruhakkal..


Ok es Anyum(ikrek) egyaltalan nem jottek ki se Nagyapam(bika) se Nagyanyammal(kos) allandoak voltak a beszologatasok, Nagyapam mar nem is kivancsi Anyamra ha meglatogatjak.


Apum dedikemmel volt nagyon nagyon jo viszonyba meg Keresztanyammal aki ikrek de Nagyapam dedikemmel egyaltalan nem

Jottek ki. (Kos- skorpio , Skorpio-bika)


Anyum es Keresztanyam nagyon szerettek egymast. (Ikrek-Ikrek)


Anyum is apum folyamatos beszologatasok mellett elvannak egymas mellett. ( ikrek-kos)


Anyum es Noverem nagyon jol kijonnek (ikrek-halak)


En anyummal nem igazan jovok ki (rak) rengeteg vita es veszekedes volt koztunk. Nagyapammal nagyon jol elvagyunk.(bika)


Parom kos-kos en rak- oroszlan rengeteget vitatkoztunk az elejen mig belattuk h ez nem hatalmi harc es kiegyeztunk:)))


Sogorom merleg reven nem melyul el a csaladban valo vitakban o diplomatikusan kimarad az ilyesmikbol😃


Parom Edesanyja dupla Skorpio volt, mar meghalt nem voltak jo viszonyban viszont nagyon nehezen tudja elfogadni a tenyt h elhunyt es a viszonyt ami az Edesnayjaval koztuk volt.


Nagyjabol ennyi:)

Exeim kozt volt tobb vizonto es tobb bika... :)

2019. nov. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Anya: Ikrek

Apa: Oroszlán

Nincs testvérem, se párom.

Én Kos vagyok.

Anyai ágon nagymama: Rák

Anyai ágon nagypapa: Oroszlán

Apai ágon nagymama: Azt hiszem Halak volt

Apai ágon nagypapa: Nem tudom, kisgyerek voltam még mikor meghalt

Én anyummal (Ikrek) sokat vitatkozom. Szerinte öntörvényű és akaratos vagyok, másokra nem vagyok tekintettel csak magamra.

Szerintem ő meg kétszínű. Beférkőzik az emberek bizalmába és előadja a megbízhatót, hogy neki nyugodtan el lehet mondani bármit, ő nem mondja tovább, de a legelső alkalommal kikotyogja. Továbbá itthon a 4 fal közt állandóan irányítani akar mindenkit, főleg engem. Ha nem neki adok igazat, akkor megsértődik. Mindig próbál okosnak tűnni, számára fontos a tudás. Szinte minden téma érdekli, mindent tudni akar és állandóan bizonygatni akarja, hogy ő minden témához hozzá tud szólni. Ennek ellenére gyakran előfordul, hogy bizonytalan a tudását illetően és fél, hogy butaságot mond és ezért kinevetik, hülyének nézik, átverik. Nagyra becsüli azokat, akik egyetemet vagy főiskolát végeztek meg akiknek okos meglátásaik vannak és igényesek, adnak magukra, ápoltak. Nagyra becsüli az igényes és tanult embereket. Fontos számára a kommunikáció és az információszerzés. Képes az érdek kapcsolatokra is. Volt már rá példa, hogy valakivel addig járkált ide-oda, férkőzött a bizalmába, amíg meg nem tudta tőle azt amit akart, amíg nem szolgált számára hasznos információval. Nagyon szeret beszélni, szinte képes lenne belebetegedni abba, ha nem beszélhetne sokat. Mindig arra törekszik, hogy minél több infót kiszedjen a másikból a beszélgetés során és pont ezért tőle is meglehet tudni mindenfélét. A külvilágnak nagyon előadja a barátságos, bájos énjét, de a négy fal között eléggé kibírhatatlan. Nem tud 5 percig sem nyugton maradni, állandóan járkál ide-oda a lakásban, mindig csinál valamit. Nagyon sokat beszél, főleg ha megakar győzni valamiről, akkor képes órákon keresztül mondani a magáét és mindig megakar győzni a maga igazáról. Én magamnak valóbb vagyok, nem vagyok ennyire kommunikatív, nem érzek késztetést arra, hogy mindenbe belebeszéljek. Anyával ellentétben én tényleg képes vagyok a titoktartásra és nem csak mondom.


Apukámmal és a papámmal (mindketten Oroszlánok) végülis jó a kapcsolatom. Néha szeretnek engem provokálni, beszólogatni nekem, de sosem az a céljuk, hogy megbántsanak. Papámnak jó meglátásai vannak, sok mindenben egyetértek vele.


Anyának (Ikrek) és apának (Oroszlán) tulajdonképpen jó a kapcsolatuk, bár azért akadtak kisebb-nagyobb viták, de mindig megtudták oldani.


Az anyai nagymamámmal (Rák) volt a legjobb kapcsolatom. Különleges kapcsolat volt köztünk, nagyon szerettünk egymást. Egyszerűen egy elmondhatatlan, különleges szeretet volt köztünk. Nem lehet szavakba önteni, hogy mennyire imádtuk egymást.


Az anyai nagyszüleim közt (papa Oroszlán, mama Rák) sok konfliktus volt. A mamám sokat szenvedett, mert a papa megcsalta, sok pénzt elköltött szerencsejátékokra, kártyajátékokra, játékgépekre, mindenféle női voltak. Szegény mamát állandóan otthon hagyta egyedül, még akkor is mikor a mama beteg volt. Nagyon sokat eltűrt neki a mama és sírdogált magában sokszor. Anyagilag mindent megadott a mamának. A legdrágább, legdivatosabb ruhákat, ékszereket vette meg neki, mindenből a legjobbat, legszebbet adta neki, ilyen téren elkényeztette, papa mindig jött-ment azért, hogy valamiből pénzt csináljon és jól éljenek, mindenből a lehető legjobbat adhassa a mamának, de mindezek mellett ugye folyamatosan megcsalta, csúnyán beszélt vele, sokszor magára hagyta, szerencsejáték függő volt.


Az apai nagymamám (Halak) nem kezelte egyformán a gyerekeit. A legkisebb volt a kedvence, sok mindent ráhagyott, a többi gyerekére szinte nem is volt kíváncsi és alig nyújtott nekik anyagi támogatást, míg a legkisebbnek még a nyugdíját is odaadta.

2019. nov. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Időpont tegnap 00:54 vagyok.

Mi rosszat írtam, hogy levagyok pontozva?

2019. nov. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Anya: skorpió

Apa: halak

Tesók: nyilas, mérleg


Anya részéről mama bika, papa ikrek

Apa részéről mama oroszlán, papát nem tudom.


Papáim meghaltak idő előtt nem is ismertem őket.


Anyámék elváltak mert faterom pias. Sajna igazi halak jellem. Gyenge.


Barátom: bak

Én: szűz

2019. nov. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!