Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért vagyok ennyire skorpiós,...

Miért vagyok ennyire skorpiós, ha egyetlen bolygóm, házam sincs benne és stelliumom sincs?

Figyelt kérdés
Konkrétan minden skorpió tulajdonság igaz rám és egy az egyben úgy érzem magam mintha az lennék, nagyon intenzíven, pedig csak a Plutóm skorpió ami ugye nem számít hiszen egy egész generációnak az, illetve a hatodik házam all a skorpió jegyében de az sem igazán mérvadó. Mi lehet ez és hol kaphatok erre pontos választ?

2019. nov. 13. 21:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hogy ne lennének mérv adók. Nincs ilyen, hogy "nem számít".


A Plútótok a Skorpióban van?

Ez azt jelenti, hogy a mélységbe fogtok hatolni, és a mélység is belétek hatol. (Üdv. Pokol.)


Most egyébként (2019 11. hó) brutális Skorpió erőhatás van.


A Skorpió röviden a Mélységet jelenti: azt, hogy "meg kell dögleni", vagy valaki mást "ki kell nyírni" stb.

2019. nov. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A Skorpió kulcszavai:

mélység, halál, transzformáció, szenvedés, kínzás, pokol.


A Skorpió tapasztalja meg (és másokkal tapasztaltatja meg) a leggonoszabb mélységeket.


Az S&M például tipikusan a "Skorpió Templom" művelete. (szado-mazo)

2019. nov. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ma ennek van az ideje.
2019. nov. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

6/7. Egyik sem, a north node-om skorpió még azt hiszem


8. Első házas holdam van (ami ugye rák)


10. Elég bonyolult ez a ház meg bolygó rendszer de azért nem érthetetlen.. csak egyes részei. Google a barátod, de először is: Tudsz csinálni egy teljes születési képletet pl itt:


[link]


Vagy itt: [link] Ha lejjebb mész, ott a kalkulátor


A lényeg hogy a születési dátumon kívül kell az idő is hogy hány kor illetve a hely, hogy hol születtél mert csak így adja ki a házakat, bolygókat és aszcendenst, illetve a képleted fő aspektusait, amik különböző bolygó együtt állások, fényszogek. A második honlap részletesen leírja hogy ez utóbbiak milyen hatással vannak a személyiségedre. De a házaknál és bolygóknál is leírja plusz neten is rá kereshetsz hogy adott esetben mit jelent például egy oroszlán Merkúr vagy Vénusz a második házban.

2019. nov. 23. 17:26
 15/16 anonim ***** válasza:

a kérdezőt miért nem lehet like-ni?

a családi mintában nincs skorpió? példakép?

2019. nov. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 jdfGabrella ***** válasza:
A horoszkóp az kamu és én is eléggé skorpiós vagyok.
2019. dec. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!