Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz nő Skorpió aszcendenssel...

Szűz nő Skorpió aszcendenssel mik a jellemzői? Kikkel jön ki a legjobban?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy mennyire ismerek magamra :D


Ugyan sok horoszkópot olvastam, és csináltam személyre szabottat is, kíváncsi lennék a részletekre.



2019. nov. 14. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Kettősségvan benned. Egyszerre akarsz higgadt,elemző,kivülálló lenni és egyszerre akarsz fékteken, "utánam a vízözön " típusú lenni. Inkább vagy mégis visszafogott,de valószinű a Skori asc.nem hagy nyugtot,szereted a különleges , színes dolgokat,erős illatú parfümőket. Valószinű olyan területen dolgozol,ahol kamatoztatni tudod a materiális lényeglátásodat,viszont hiszel valamennyire az ezoterikus dolgokban is.
2019. nov. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És mielőtt azt irná valaki h a napjegy meg az asc kevés,leírom, hogy van olyan akinek nem ;)
2019. nov. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja,és jó lenne egy visszajelzés is, mert itt már írogattam párszor de asszem egy valaki írt olyat , hogy " nem talált". Szóval ha kedves kérdező nem kommentelaz rá,úgy veszem, hogy jót írtam ;)
2019. nov. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A személyiségedtől függ, nem a csillagjegyedtől. Mimden csillagjegy, horoszkóp tartalmaz olyat amit magadra nézve ismerősnek találhatsz. Szóval ne ez alapján keress párt vagy ítélj meg valakit.
2019. nov. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ugyanez a kombó vagyok

Szűz nap,skorpio asc.

Folyton feszult,ugrásra kész,kritikikis de megbízható ember vagyok. Éles a nyelvem,sokszor bántok meg másokat. Szeretek a dolgok mélyére menni,kielezni azokat. Nem vagyok rend es tisztasagmanias,inkabb a jól belakott kaoszban érzem jól magam. Érdekelnek az okkult,misztikus dolgok de sokszor tul szkeptikus vagyok hozzajuk. Hajlamos vagyok gyógyszer,alkohol és érzelmi függésre de eddig viszonylag jól tudom magam kontrolálni. Örök újrakezdő és folyton alakulgató személyiség vagyok


Nem tudom stimmelt e valamelyik rad is? Majd ird meg :)

2019. nov. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

*kritikus

Kielemezni

2019. nov. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!