Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek a Kos...

Mi a véleményetek a Kos csillagjegyű emberekről? Hogy jöttök ki velük? Szerintetek melyik csilagjeggyel jön ki a legjobban?

Figyelt kérdés

2019. nov. 12. 08:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

En egy kossal elek egyutt es Apukam is Kos, Nagymamam is Kos....:)


En szeretem oket mert nyiltak, erzelmesek, mennek elore mint egy orult, igy a masikat sem hagyjak maguk mogott hanem atragad az energiajuk, humorosak, nyersek es nem sertodnek emg egy konnyen.....


Ami kevesbe elvisleheto bar ez lehet ember fuggo de neha rajuk tor ez az uralkodasi vagy na akkor megkezdodik......:)

Egyebkent oroszlan vagyok...:)

2019. nov. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon bírom őket :) Egyik kedvenc csillagjegyem.
2019. nov. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Köszii en is kos vagyooook
2019. nov. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
En nagyon szeretem :D Erzekenyek es karakanok.
2019. nov. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%

Utálom őket.

Azokkal a tulajdonságokkal, amikben erősek, az én életemben csak pusztítani képesek. Feszültséget, drámát generálnak.

(Szűz)

2019. nov. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Több kossal összesodort az élet. Nagyon erős kisugárzású, erős akarattal rendelkező emberek, s mint a jegyük neve is mutatja, sokszor fejjel mennek a falnak. Nem tudtam kijönni velük.

Mérleg.

2019. nov. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
Kos csillagjegyű vagyok énis. Nekem Mérleg a legjobb barátnőm mi nagyon jól ki jövünk. A párom pedig Szűz. Nagyon akaratos vagyok ez igaz és sokszor fejjel megyek a falnak. 😀 Viccesnek tartanak. Amit kitalálok addig megyek míg megnem valósítom. Hirtelen vagyok és hamar megunom a dolgokat, szeretem az újdonságokat. Eddig a Mérleg és a Vízöntő csillagjegyűekel jöttem ki a legjobban. :)
2019. nov. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Túl célratörő, már-már erőszakos. Nem jövök ki velük.
2019. nov. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Jajj irtó fárasztóak, de imádom őket :D

Párom is az.

Én skorpió vagyok

2019. nov. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyám kos méghozzá vérbeli. Hát gyorsan lángra kap úgymond, és akkor kő kövön nem marad :D de mindig mindenben számíthatok rá, nagyon fiatalos és igazi anyatigris. Imádom!

Bármit elmondhatok neki, még ha le is szid sosem haragtarto hanem a megoldást keresi.

Egy oroszlán :)

2019. nov. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!